Inauguracja roku akademickiego w SAN Bełchatów

  • 08.10.2019, 10:08
  • Żródło: redakcja/belchatow.san.edu.pl
10082019_san_inauguracja_roku.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie oficjalnie rozpoczęto rok akademicki 2019/2020. SAN jest najczęściej wybieraną uczelnią niepubliczną w naszym województwie, która rokrocznie zajmuje czołowe miejsca w rankingach uczelni wyższych.

5 października o godz. 10 studenci i kadra naukowo-dydaktyczna zainaugurowała nowy rok akademicki. W programie uroczystości znalazło się m.in. przemówienie Dziekana Wydziału Zamiejscowego SAN w Bełchatowie prof. dr hab. Mirosława Wasilewskiego oraz wykład wicewojewody łódzkiego, Krzysztofa Ciecióry, pt. "Perspektywy rozwoju szkolnictwa wyższego w Polsce".

Społeczna Akademia Nauk powstała w 1994 roku. Do końca 2011 roku funkcjonowała pod nazwą Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania, jednak uzyskanie kolejnego uprawnienia do doktoryzowania spowodowało, iż na mocy decyzji Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Uczelnia uzyskała prawo do umieszczenia w nazwie słowa „Akademia”.

Społeczna Akademia Nauk jest uczelnią o zasięgu ogólnopolskim. Prowadzi studia pierwszego i drugiego stopnia, seminaria doktoranckie, studia podyplomowe oraz MBA. Zajęcia odbywają się w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym. Łącznie oferuje kształcenie na 25 kierunkach. Uzupełnienie oferty stanowią liczne kursy i warsztaty oraz szeroka oferta praktyk studenckich realizowanych przez Studenckie Biuro Karier. Atutem uczelni jest ścisła współpraca z Clark University (USA), dzięki której studenci mogą – równolegle do studiów polskich – uzyskać amerykański dyplom Master, a nawet wyjechać na studia lub na praktyki za granicę.

 

Źródło: redakcja/belchatow.san.edu.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe