Wspólnie wygrajmy książki dla biblioteki!

  • 09.09.2019, 13:27
  • Redakcja lokalna.news
Wspólnie wygrajmy książki dla biblioteki!
Wspólne czytanie przez dzieci i rodziców, to najpiękniejszy sposób na spędzanie wolnego czasu. Czytajcie na zmianę. Czytajcie na głosy. Zadawajcie pytania. Szukajcie odpowiedzi. Nic tak nie uczy empatii, nie rozwija wyobraźni i nie mówi „kocham Cię”, jak książka przeczytana razem - czytamy na stronie kinder.pl.

Celem akcji "Przerwa na wspólne czytanie" popularyzowanie idei czytelnictwa zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży, a że bełchatowska biblioteka bardzo chętnie włącza się w tego rodzaju akcje, w tej również postanowiła wziąć udział. Warto zaznaczyć, że w zmaganiach biorą udział placówki z całego kraju.

Konkurs ma postać internetowego głosowania, w którym można oddać 1 głos dziennie. Dla bibliotek, które zdobędą najwięcej głosów przewidziano nagrody pieniężne - w wysokości 5000 i 300 zł oraz pufy do wspólnego czytania.

Głosowanie odbywa się przez stronę internetową kinder.pl. Potrwa ono do 4 listopada.

 

 

Redakcja lokalna.news

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe