Więcej w materiale video.
Reklama
Już wkrótce w Bełchatowie Turniej Tenisa Stołowego
Ludowy Klub Sportowy Bełchatów oraz Miejskie Centrum Sportu zapraszają wszystkich miłośników sportu do udziału w IV edycji Bełchatowskiego Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości. Zawody odbędą się w niedzielę, 3 listopada w Hali Energia.
- Redakcja lokalna.news
- 31.10.2024 08:17
Data dodania:
31.10.2024 08:17
Reklama
Napisz do nas
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze