środa, 5 października 2022 11:43
Pilne!
Reklama

Zatrzymani za posiadanie narkotyków (Bełchatów)

Bełchatowscy kryminalni zatrzymali trzy osoby związane z narkotykowym procederem. Zarzuty dotyczące posiadania zakazanych środków usłyszał 44-letni mężczyzna oraz kobiety w wieku 28 i 37 lat. Za takie przestępstwo, zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Zatrzymani za posiadanie narkotyków (Bełchatów)

  Bełchatowscy policjanci, którzy zajmują się zwalczaniem narkotykowego procederu sprawdzają wszystkie informacje o osobach, które mogą mieć jakikolwiek związek z tego rodzaju przestępczością. Skrupulatna praca doprowadziła ich na trop 44-latka. Rankiem 4 sierpnia 2022 roku funkcjonariusze zapukali do drzwi wytypowanego mężczyzny. Podejrzewany zaskoczony nieoczekiwaną wizytą początkowo wszystkiemu zaprzeczał, jednak później sam wskazał miejsce, gdzie trzymał amfetaminę. W szafce policjanci znaleźli i zabezpieczyli woreczki foliowe wypełnione białą sypką substancją. Przeszukując mieszkanie zatrzymanego funkcjonariusze zabezpieczyli również wagę elektroniczną służącą do porcjowania narkotyków. W ich ręce wpadł również portfel damski, w którym znajdowały się między innymi dwie dilerki narkotyku. Okazało się wówczas, że ich właścicielką jest 28-letnia partnerka podejrzewanego również przebywająca w mieszkaniu.    W trakcie prowadzonych na miejscu czynności, mieszkanie zatrzymanych odwiedziła 37-letnia bełchatowianka, która nie kryła swojego zdenerwowania ze spotkania w tych okolicznościach ze stróżami prawa. Wkrótce wyszło na jaw, że i ona miała coś na sumieniu. W jej portfelu znajdowały się dwie dilerki  z zakazanymi środkami. Wszyscy zostali zatrzymani za posiadanie środków zabronionych Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii. Policjanci przeszukali również samochód 44-latka. Znaleźli w nim torebkę foliową z narkotycznymi tabletkami. Łącznie policjanci przejęli i zabezpieczyli blisko 30 gramów amfetaminy oraz ponad 5 gramów tabletek zabronionych ustawą. W sprawie, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, zarzuty usłyszał 44-letni mężczyzna oraz dwie kobiety w wieku 28 i 37 lat. Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie/nadkom. Iwona Kaszewska


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR Telewizja LOKALNA.NEWS w związku z ciągłym rozwojem i powiększaniem obszaru swojej działalności poszukuje kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR do świetnego i nietuzinkowego zespołu.Miejsca pracy: • powiat bełchatowski,• powiat piotrkowski,Co będzie należało do Twoich obowiązków: • poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń• pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych• wyjazdy reporterskie• współpraca przy tworzeniu materiałów wideo• zarządzanie treściami newsowymi w serwisie wwwNasze wymagania:• czynne prawo jazdy kat. B• samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro• kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów• orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie• biegła obsługa mediów społecznościowych• mile widziane doświadczenieCo oferujemy:• stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę)• możliwość realizacji własnych pomysłów• rozwój zawodowy• przyjazną atmosferę w zgranym zespoleCV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected] aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.Poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR
Napisz do nas
Reklama