Sobota, 2 lipca 2022 04:23
Pilne!
ReklamaKliknij po więcej szczegółów!

Przypominamy! Dni Bełchatowa już w najbliższy weekend!

Po dwóch latach nieobecności wracamy z największą miejską imprezą plenerową. Będzie muzycznie i rodzinnie. Nie zabraknie atrakcji dla młodszych, jaki starszych. Koncerty będą różnorodne, tak by każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie.
Ładuję odtwarzacz...

  Koncertowy maraton rozpocznie się w piątek, 24 czerwca. Będzie to gratka szczególnie dla fanów hip-hopu i rapu. Na scenie plenerowej przy MCK PGE Gigantach Mocy wystąpią bowiem Vixen, Kleszcz i Kękę.
Gwiazdą wieczoru będzie Kękę– Piotr Dominik Siara, który znany jest już bełchatowskiej publiczności. Jego koncert w 2016 roku przyciągnął tłumy fanów. Nie ma się co dziwić, bo jego albumy pokrywają się nawet potrójną platyną, a piosenki na youtube osiągają miliony wyświetleń.

  Na kolejne koncerty zapraszamy już na błonia przy Muzeum Regionalnym. Sobota to czas rodzinnej zabawy i pikniku. W Parku Olszewskich na najmłodszych czekać będzie wesołe miasteczko, będą też animacje dla dzieci, stoiska z rękodziełem i strefa gastronomiczna. Na scenie królować natomiast będą miejscowe zespoły i soliści.
Zwieńczeniem wieczoru będzie występ zespołu MYSLOVITZ, który wykona swoje kultowe utwory takie jak „Dla Ciebie" czy „Długość dźwięku samotności"

  Trzeci dzień święta miasta otworzy występ grupy tanecznej Rajka. Zaraz po niej na scenie pojawi się gwiazda disco polo – formacja MIG. Ma ona na swoim koncie cztery albumy i kilka hitów, wśród nich m.in. „Wymarzona" czy „Miód malina". Później scena ponownie będzie należeć do lokalnych artystów. Ze swoim koncertem wystąpią uczestnicy telewizyjnych muzycznych show: Tatiana Kopala, Paweł Bauer i Anna Serafińska.
Finałowy występ należy w tym roku do polsko-ukraińskiego zespołu ENEJ, który na naszej scenie gra już dokładnie od dwudziestu lat. Ich muzyka to mieszanka folku, rocka, ska, punku i ukraińskiej alternatywy. Ogromną popularność zyskali po swoim zwycięstwie w muzycznym programie telewizyjnym „Must be the music. Tylko muzyka". Do dziś ich koncerty przyciągają tłumy fanów, na youtube najwięcej wyświetleń ma ich hit „Kamień z napisem Love" i „Symetryczno - liryczna".

Program Imprezy:

24.06.2022r. Scena plenerowa przy budynku MCK PGE Giganty Mocy

17.30 – występ zespołów WhiteAsh, Eyman,
18.00 – występ zespołu Vixen,
19.00 – występ zespołu Kleszcz,
20.00 – występ zespołu Kękę.

25.06.2022r. Park przy ul. Hellwiga (Błonie przy Muzeum Regionalnym)

15.00 – występ Miejskiej Orkiestry Dętej,
15.30 – występ przedszkolaków, uczniów szkół
16.45 – występ chórów lokalnych (Progress, A'Vista, Cantabile, szkoła tańca Fiszer),
17.45 – powitanie gości przez władze miejskie,
18.00 – występ zespołu Sounding Strings,
19.00 – występ zespołu Thrudy,
20.30 – występ zespołu Myslovitz,
22.00 – 23.00 – DJ.

26.06.2022r. Park przy ul. Hellwiga (Błonie przy Muzeum Regionalnym)

16.00 – występ grupy tanecznej Rajka,
16.30 – 16.45 – konkursy,
17.00 – występ zespołu MIG,
18.15 – występ Tatiany Kopali,
19.00 – występ Pawła Bauera i Anny Serafińskiej,
20.30 – występ zespołu Enej.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dołącz do naszego Zespołu! Miejsce pracy: powiat bełchatowski   Co będzie należało do Twoich obowiązków: poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych wyjazdy reporterskie współpraca przy tworzeniu materiałów wideo zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www   Nasze wymagania: czynne prawo jazdy kat. B Samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro Kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów Orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie Biegła obsługa mediów społecznościowych mile widziane doświadczenie   Co oferujemy: stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę) możliwość realizacji własnych pomysłów rozwój zawodowy przyjazną atmosferę w zgranym zespole   CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]   Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).   Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego Zespołu!
Napisz do nas