Sobota, 2 lipca 2022 03:32
Pilne!
ReklamaKliknij po więcej szczegółów!

PSYtul czekam w Schronisku czyli Dni Otwarte w Schronisku Dla Zwierząt w Bełchatowie

Po dwuletniej przerwie powracają Dni Otwarte w Schronisku dla Zwierząt w Bełchatowie. Odbędą się już 26 czerwca 2022 roku w godzinach 9:00 – 17:00.
Ładuję odtwarzacz...

 Tegoroczna akcja odbędzie się pod tytułem: PSYtul czekam w Schronisku. W programie: adopcja bezdomniaka za przysłowiową złotówkę, bezpłatne porady weterynarzy i behawiorystów oraz masa pozytywnej energii i inspirujących rozmów. 

 Blisko 300 czworonogów – małych, dużych, średnich, szczekających, miauczących, przytulaśnych i przesłodkich czeka w naszych schroniskowych progach na swoją szansę na prawdziwy i kochający dom. Dnie Otwarte to również doskonała sposobność, by bliżej poznać pracę w schronisku oraz skorzystać z bezpłatnych porad behawiorysty i weterynarza. Schronisko  zapraszamy wszystkich PSYjaciół na wspólne pogaduchy w aranżacji PSYjemnej atmosfery i entuzjastycznie merdających ogonków. Psiaki i koty wydawane do adopcji posiadają pełen pakiet aktualnych szczepień, są również odrobaczone i odpchlone.

  Każdy pensjonariusz Schroniska jest zaczipowany (z wpisem do międzynarodowej bazy danych CBDZOE) oraz posiada aktualną książeczkę zdrowia. Jeśli stan zdrowia oraz wiek  podopiecznego na to pozwala, poddawany jest zabiegowi sterylizacji. Adopcja bezdomniaka wiąże się z obowiązkiem podpisania umowy adopcyjnej oraz wniesieniem opłaty w wysokości 1,23 zł.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dołącz do naszego Zespołu! Miejsce pracy: powiat bełchatowski   Co będzie należało do Twoich obowiązków: poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych wyjazdy reporterskie współpraca przy tworzeniu materiałów wideo zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www   Nasze wymagania: czynne prawo jazdy kat. B Samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro Kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów Orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie Biegła obsługa mediów społecznościowych mile widziane doświadczenie   Co oferujemy: stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę) możliwość realizacji własnych pomysłów rozwój zawodowy przyjazną atmosferę w zgranym zespole   CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]   Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).   Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego Zespołu!
Napisz do nas