Sobota, 2 lipca 2022 05:07
Pilne!
ReklamaKliknij po więcej szczegółów!

Wielka gra małych piłkarzy. Zapraszamy na „Bełchatów CUP 2022”

Razem z Miejskim Centrum Sportu w Bełchatowie serdecznie zapraszamy w sobotę 18 czerwca na Stadion Miejski przy ul. Sportowej 3 w Bełchatowie. Tego dnia o godzinie 9 rozpocznie się wielka rywalizacja małych piłkarzy czyli „Bełchatów CUP 2022”.
Ładuję odtwarzacz...

  Bełchatów piłką  nożną stoi i udowadnia to na każdym roku. Niedawno świetny mecz pokazowy pomiędzy wicemistrzami Polski z sezonu 2006/2007 a drużyną Oldboy GKS Bełchatów, a teraz wielkie emocje podczas meczu małych piłkarzy na turnieju „Bełchatów CUP 2022”. Kiedy odbędzie się impreza?

  W sobotę 18 czerwca na  Stadionie Miejskim przy ulicy Sportowej 3 w Bełchatowie rozegrany zostanie turniej piłki nożnej „Bełchatów CUP 2022”. Turniej skierowany jest do dzieci w wieku 9 lat. Jest to rocznik 2013 i młodsi. 

  Mamy potwierdzone udziały 16 drużyn, co jest maksymalną liczbą zespołów, które będą mogły wziąć udział w sobotnim turnieju. W każdej drużynie będzie znajdowało się 12 młodych zawodników, którzy miejmy nadzieję, dzięki takim turniejom będą mogli rozwijać swoje piłkarskie umiejętności – mówi Adam Kieruzel, Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie

Jakie drużyny zgłosiły się do turnieju?

  Do udziału w bełchatowskim turnieju zgłosiły się takie drużyny jak: Radomiak Radom, Wisła Płock, AKS SMS Łódź, AP Reissa Kępno, Młody Widzew, ŁKS Łódź, BE A STAR FOOTBALL Wilczki Warszawa, Młode Talenty Toruń, Wisełka Fordon Bydgoszcz, FC Wrocław Academy, Sportowa Częstochowa, Beniaminek Radom, Pogoń Zduńska Wola, Mundialito Grójec, a także dwa zespoły PGE GKS Bełchatów.

  Organizatorami turnieju piłki nożnej pn.: „Bełchatów CUP 2022” są: Miasto Bełchatów, Fundacja Akademia GKS BełchatówMiejskie Centrum Sportu w Bełchatowie. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęła Polska Grupa Energetyczna.

Szczegółowe informacje oraz regulamin znajda Państwo na stronie MCS w Bełchatowie. Link poniżej 

mcs.belchatow.pl


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dołącz do naszego Zespołu! Miejsce pracy: powiat bełchatowski   Co będzie należało do Twoich obowiązków: poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych wyjazdy reporterskie współpraca przy tworzeniu materiałów wideo zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www   Nasze wymagania: czynne prawo jazdy kat. B Samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro Kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów Orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie Biegła obsługa mediów społecznościowych mile widziane doświadczenie   Co oferujemy: stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę) możliwość realizacji własnych pomysłów rozwój zawodowy przyjazną atmosferę w zgranym zespole   CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]   Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).   Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego Zespołu!
Napisz do nas