Sobota, 2 lipca 2022 03:56
Pilne!
ReklamaKliknij po więcej szczegółów!

Akcja tankowania 1 litra na Orlenie w Bełchatowie. Jak przebiegła?

Jak w Bełchatowie przebiegła akcja tankowania 1 litra?
Ładuję odtwarzacz...

  W sobotę 11 czerwca na ternie całego kraju odbywały się manifestacje na stacjach paliw Orlen przeciwko wysokim cenom paliw. 8 zł za litr, tyle teraz przychodzi kierowca płacić za paliwo. 

  Niestety obiektywnie rzecz ujmując, akcja zakończyła się w wielu miastach klapą, poprzez brak zainteresowania nią. W Bełchatowie było kilku manifestujących kierowców, ale np. w Radomsku nie było żadnego. Kierowcy zgodnie podkreślają, że ceny paliwa są zabójcze, niestety na ten moment nie ma na tyle dużej jedności, aby porwać tłumy i próbować manifestować swoje niezadowolenie. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dołącz do naszego Zespołu! Miejsce pracy: powiat bełchatowski   Co będzie należało do Twoich obowiązków: poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych wyjazdy reporterskie współpraca przy tworzeniu materiałów wideo zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www   Nasze wymagania: czynne prawo jazdy kat. B Samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro Kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów Orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie Biegła obsługa mediów społecznościowych mile widziane doświadczenie   Co oferujemy: stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę) możliwość realizacji własnych pomysłów rozwój zawodowy przyjazną atmosferę w zgranym zespole   CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]   Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).   Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego Zespołu!
Napisz do nas