Sobota, 2 lipca 2022 03:31
Pilne!

Separator parkingowy – postaw na jakość

Separatory parkingowe codziennie narażone są na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie warunków atmosferycznych. Dlatego, żeby jak najlepiej oraz najdłużej spełniały swoje zadanie, powinny być wykonane z materiałów wysokiej jakości. Na co zwrócić uwagę wybierając separator parkingowy, oraz jakie inne zastosowanie może mieć ten użyteczny element?
  • 07.06.2022 14:00
  • Autor: Grupa Tipmedia
Separator parkingowy – postaw na jakość

Na co zwrócić uwagę wybierając separator parkingowy

Tak jak wspomnieliśmy, przy wyborze separatora najważniejsza jest jego wysoka jakość. Dotyczy to zarówno materiałów, których użyto przy jego produkcji, jak i pokrywających go oznaczeń kolorystycznych. Separatory i ograniczniki najczęściej wykonuje się z wytrzymałego tworzywa sztucznego oraz maluje specjalną farbą, która ma za zadanie sprawić, że element będzie lepiej widoczny.

Inne zastosowanie separatorów parkingowych

Separator parkingowy oraz ogranicznik skrajni stosuje się najczęściej na parkingach, ale to nie jedyne miejsca, gdzie mogą być użyteczne. Oprócz tego często korzysta się z nich na halach produkcyjnych, a także przy wydzielaniu terenu robót budowlanych. Z separatorów chętnie korzysta się też w garażach podziemnych i w wydzielonych strefach parkowania.  

Separatory parkingowe dostępne w naszej ofercie

Każdy separator parkingowy dostępny w naszym sklepie odznacza się wyjątkową trwałością. Oferowane przez na ograniczniki zostały wykonane z najwyższej jakości tworzywa, pochodzącego częściowo z recyklingu. Ich powierzchnię pomalowano farbą chlorokauczukową nałożoną na podkład z masy chemoutwardzalnej. Dzięki temu ich barwy są odporne na ścieranie, a kolory nie tracą intensywności nawet po długim czasie użytkowania. 

Wśród naszych propozycji przygotowaliśmy dla Ciebie separatory w kolorze żółtym, czarnym oraz czarno-żółtym, a także specjalne separatory z napisem STOP. W sklepie dla-przemyslu.pl znajdziesz również ograniczniki umożliwiające zamontowanie znaków drogowych i tworzenie ciągów komunikacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

--- Artykuł sponsorowany ---


Dołącz do naszego Zespołu! Miejsce pracy: powiat bełchatowski   Co będzie należało do Twoich obowiązków: poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych wyjazdy reporterskie współpraca przy tworzeniu materiałów wideo zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www   Nasze wymagania: czynne prawo jazdy kat. B Samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro Kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów Orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie Biegła obsługa mediów społecznościowych mile widziane doświadczenie   Co oferujemy: stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę) możliwość realizacji własnych pomysłów rozwój zawodowy przyjazną atmosferę w zgranym zespole   CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]   Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).   Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego Zespołu!
Napisz do nas