Bełchatów - Usłyszał zarzut kradzieży

  • 25.01.2022, 10:00
  • Redakcja lokalna.news
Bełchatów - Usłyszał zarzut kradzieży
W ręce bełchatowskich policjantów trafił 40-latek podejrzewany o kradzież. Mężczyzna został ujęty na gorącym uczynku przez czujnych pracowników ochrony, kiedy z łupem wychodził ze sklepu. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.

  22 stycznia 2022 roku o godzinie 9:15 bełchatowscy policjanci zostali poinformowani o ujęciu sprawcy kradzieży wideodomofonu. Zdarzenie miało miejsce na terenie jednego z marketów w Bełchatowie. Na miejscu obsługa dyskontu przekazała mundurowym sprawcę przyłapanego na gorącym uczynku. Okazało się, że pracownicy ochrony zaobserwowali nieuczciwego klienta, kiedy ten sięgnął wideodomofon z półki i schował go pod kurkę, a wychodząc ze sklepu zapłacił jedynie za tańszy towar. Z łupem o wartości blisko 1.000 złotych przeszedł przez linię kas. Przy wyjściu z marketu został ujęty przez czujnych pracowników, którzy natychmiast zareagowali. Odzyskany towar powrócił na sklepowe półki, a ujęty 40-letni mieszkaniec powiatu bełchatowskiego trafił do policyjnego aresztu. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.
nadkom. Iwona Kaszewska

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe