7 stycznia Urząd Miasta w Bełchatowie będzie nieczynny.

  • 05.01.2022, 18:21
  • Redakcja lokalna.news
220105-um-nieczynny-www.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W piątek 7 stycznia, następnego dnia po Świecie 3 Króli, Urząd Miasta w Bełchatowie będzie nieczynny. Urząd Stanu Cywilnego pełnić będzie dyżur dzień później, czyli w sobotę, 8 stycznia.

  W piątek po święcie Trzech Króli bełchatowski magistrat będzie zamknięty. Tego dnia urzędnicy będą mieć dzień wolny za 1 stycznia. Ustawowo jest to dzień niepracujący. W związku z tym, że w przyszłym roku przypada on w sobotę, zgodnie z kodeksem pracy pracodawca winien oddać pracownikom jeden dzień wolny. W przypadku Urzędu Miasta będzie to właśnie 7 stycznia 2022 r..

 
  Dzień później, czyli w sobotę 8 stycznia 2022 r., Urząd Stanu Cywilnego pełnić będzie dyżur, jednak wyłącznie w zakresie rejestracji aktów zgonu. Urzędnicy będą do dyspozycji mieszkańców w siedzibie USC przy ul. Czyżewskiego 7 między godz. 7:30 a 13:30.

Źródło: Urząd Miasta w Bełchatowie. 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe