Zostań wolontariuszem WOŚP. Rekrutacja trwa

  • 23.11.2021, 15:24
  • Redakcja lokalna.news
18112021-nabor-wolontariuszy-wosp-bus-www.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Trwa nabór na wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Radomsku.

  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest nie do zatrzymania! Pokonuje wszelkie przeciwieństwa, nawet pandemię, bo przecież najważniejsze jest czynienie dobra. Ruszyła już rekrutacja na wolontariuszy tej najweselszej z orkiestr świata.

Rzeczywiście popieram to stwierdzenie, że jest nie do zatrzymania. My, jako organizatorzy, też nam się wydaje, że w tym dniu jesteśmy nie do zatrzymania. Miejski Dom Kultury ma już potwierdzenie, mamy już założony sztab w Miejskim Domu Kultury w Radomsku, mamy zgodę, więc przyjmujemy naszych wolontariuszy.

Tak, jak w ubiegłym roku, rekrutacja odbywa się online. W tym roku również pisaliśmy o 230 wolontariuszy. Mam nadzieję, że pandemia nie pokrzyżuje nam planów i koncert, który sobie zaplanowaliśmy na wielki finał 30 stycznia, odbędzie się – mówi Aneta Bus.

  Aby wziąć udział w rekrutacji, należy wejść na stronę https://iwolontariusz.wosp.org.pl/login Następnie (Zapisy wolontariuszy) kliknąć w „Rejestracja online” i założyć konto

 Więcej szczegółów, a także niezbędne regulaminy i oświadczanie znajdą Państwo na stronie Miejskiego Domu Kultury w Radomsku.

mdkradomsko.pl

 

 

 

 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe