„MIKOŁAJKI TUŻ, TUŻ!” a razem z nimi świetny konkurs!

  • 23.11.2021, 12:00
  • Redakcja lokalna.news
18112021-konkurs-swieta-www.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Starostwo Powiatowe w Radomsku serdecznie zaprasza grupy przedszkolaków do udziału konkursie pt. „MIKOŁAJKI TUŻ, TUŻ!” z atrakcyjnymi nagrodami.

  Zbliża się okres świat i mikołajek. To wyjątkowy czas w roku, kiedy tak chętnie wręczamy innym osobą prezenty. Z okazji Mikołajek, Starostwo Powiatowe w Radomsku organizuje konkurs. Jaki to konkurs?

  Starosto organizuje konkurs pod hasłem „Mikołajki tuż, tuż”. Skierowany jest do grypy przedszkolnej, dzieciaczków w wieku 3-4 lata  i to jest jedna grupa, plus druga grupa 5-6 lat.

  Przedszkola, które mogą wziąć udział w zabawie, to przedszkola, które znajdują się na terenie Powiatu Radomszczańskiego. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przedstawienie, wyrecytowanie z wszelkimi możliwymi gadżetami, rekwizytami, łączeniem słowa mówionego z pokazywaniem różnych rzeczy, wierszyka o Świętym Mikołaju.

  Trzeba nagrać występ dzieciaczków i podesłać  pod nasz facebook-owy post. Regulamin zawarty jest również na naszej stornie Powiatu Radomszczańskiego.

  Czas na nadsyłanie filmów trwa do 6 grudnia. 7 grudnia będzie ogłoszenie wyników. Mamy naprawdę ciekawe prezenty i nagrody, jednak nie będę tutaj zdradzać zbyt wiele, ale mogę powiedzieć po cichu, że Pani Starosta wraz z naszym partnerem i sponsorem prezentów, Hurtownia Papierniczo-Chemiczna ERKA, wybierają się do zwycięskiej drużyny czytać razem bajki o tematyce świątecznej. – mówi Alicja Czarnecka, Biuro Promocji i Rozwoju Powiatu Radomszczańskiego.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe