Kiedy będzie otwarty basen w Radomsku?

  • 12.05.2021, 15:28
  • Redakcja lokalna.news
10052021-basen-andrysiak.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

   W dalszym ciągu trwają odbioru nowego basenu w Radomsku. Cały czas nie są poprawione elementy wyposażenia basenu, kwestionowane przez Urząd Miasta. Miasto będzie wzywać wykonawcę do wymiany kwestionowanych elementów.

   Jeżeli wykonawca nie wymieni kwestionowanych przez nas elementów, które są według nas wadliwe, wówczas nie zostanie mu wypłacone wynagrodzenie za te fragment, a Miasto ogłosi nowy przetarg na wykonawstwo zastępcze.

   Ważne jest przede wszystkim bezpieczeństwo  ludzi, a nie ściganie się z czasem czy na lato zdążymy otworzyć basen, czy też nie zdążymy. Bezpieczeństwo jest najważniejsze i jeżeli są tam zastosowane rozwiązania zagrażające bezpieczeństwu, to nikt na siłę nie będzie go otwierał. Musi wszystko być doprowadzono do takiego stanu, abyśmy wszyscy mogli z niego bezpiecznie korzystać – mówi Monika Andrysiak, wiceprezydent Radomska.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe