Urząd Miasta w Radomsku wprowadza drobne zmiany w funkcjonowaniu

  • 31.03.2021, 12:00
  • Redakcja lokalna.news
30032021-covid-um-radomsko-turowska.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Urząd Miasta w Radomsku wprowadza drobne zmiany w funkcjonowaniu, w związku ze wzrostem zachorowań na COVID-19. Przy punkcie obsługi interesanta, może przebywać tylko dwóch petentów jednocześnie. Wszelkie wpłaty, można dokonywać bezgotówkowo za pomocą karty. Osobiste spotkania z prezydentem są wstrzymane, jednak można umawiać się na spotkania telefoniczne.

Czy w związku z ogromnym wzrostem zakażeń w Polsce, Urząd Miasta ma w planach przejście np. na tryb zdalny pracy?

   Od 22 marca do odwołania, obowiązują zmienione zasady funkcjonowania Urzędu Miasta w Radomsku. Od tego momentu klienci, którzy chcą załatwić sprawę w urzędzie, mogą oczywiście to zrobić, ale klientów na dole przy punkcie obsługi interesanta, może znajdować się tylko dwóch. Pracownicy poszczególnych wydziałów, schodzą do klienta, który chce załatwić sprawę, i klient zostaje przez nich obsługiwany. Można również dokonać wpłat podatków bądź innych opłat, za pomocą karty płatniczej, pani przychodzi do takiego klienta i klient może dokonać płatności bezgotówkowej, natomiast przypominamy klientom, że wpłat można dokonać bez prowizji w banku PKO BP.

   Jeśli chodzi o przyjmowanie interesantów przez prezydentów, przyjmowanie interesantów jest wstrzymane, natomiast można umówić się z panem prezydentem na rozmowę telefoniczną, na odpowiedni dzień i godzinę. Przypominamy również, że instytucje kultury w mieście są zamknięte do odwołania. Zmianie uległo funkcjonowanie spółek miejskich. Zmiany te, można śledzić na stornach internetowych oraz mediach społecznościowych poszczególnych jednostek – mówi Karolina Turowska, Wydział Informacji i Promocji UM Radomsko.

Czy można umówić się telefonicznie na spotkanie z danym pracownikiem UM, na konkretną godzinę, aby nie tworzyć kolejek?

   Tak, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, można umówić się na konkretną godzinę. Zachęcamy również do korzystania ze skrzynki podawczej urzędu, bo wiele spraw można załatwić elektronicznie dodaje Karolina Turowska, Wydział Informacji i Promocji UM Radomsko.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe