Reniferie, czyli zabawa w pokoju zagadek online (Radomsko)

  • 12.01.2021, 11:11
  • Redakcja lokalna.news
08012020-escaperoom-leszczynski.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Escape Room „Zagadkowo” w Radomsku, otworzył jeden z nielicznych w Polsce, pokój zagadek w formie online. Gra jest dedykowana rodzinom lub grupą do 5 osób.

W związku z sytuacją panującą w Polsce wiele miejsc rozrywki jest zamknięta z wiadomych powodów. Jest to szczególnie smutna informacja, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży, które teraz podczas ferii zimowych, skazane są bardzo często na rozrywkę przed komputerem. Nie dostępne są różnego rodzaju miejsca rozrywek.

Escape Room „Zagadkowo” w Radomsku postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom i zorganizować rozrywkę podczas ferii. Stworzyli jeden z nielicznych w Polsce. pokój zagadek w formie online. Skąd wziął się taki pomysł?

 

- Pomysł wziął się w momencie, w którym nasza branża została zamrożona. Postanowiliśmy wyjść temu naprzeciw i zorganizować taki pokój zagadek, w którym można zagrać przez Internet mówi Damian Leszczyński, Zagadkowo Escape Room.

 

W jaki sposób odbywa się zabawa w pokoju zagadek online?

- Aby zagrać w naszym pokoju, wystarczy posiadać dobre łącze, oraz odpowiedni program do telekonferencji. Nasi gracze widzą całą grę w perspektywy naszej z tego, co się tu dzieje na miejscu – dodaje Damian Leszczyński, Zagadkowo Escape Room.

 

Czy w grze może wziąć udział każdy, niezależnie do wieku?

- Naszą grę kierujemy do graczy początkujących, zachęcamy dzieci z rodzinami, ale również gracze, którzy brali udział w takich grach na żywo, znajdą coś dla siebie. Jesteśmy wstanie przygotować scenariusz, aby zadowolić każdą z tych grup tłumaczy Damian Leszczyński, Zagadkowo Escape Room.

 

Jest to gra dla jednej osoby a może dla grupy?

- Przede wszystkim, jest to gra grupowa, takie jest główne założenie. Zachęcamy więc całe rodziny, przyjaciół, mniej więcej to grono liczy do 5 osóbmówi nam Damian Leszczyński, Zagadkowo Escape Room.

 

W jaki sposób można się zapisać na grę?

- Na grę można się zapisać na stronie reniferie.pl. Tam można zakupić pełną wersję dla grupy oraz bilety indywidualne ­mówi Damian Leszczyński, Zagadkowo Escape Room.

 

Czy po zakończeniu ferii oraz lockdownu, pokój zagadek nadal będzie działał online?

- Na pewno wrócimy do tradycyjnej formy. Wierzymy jednak, że w jakiś sposób ta forma online też może się sprawdzić i wiążemy z nią jakieś nadzieje, więc jeśli się tylko sprawdzi, zainteresowanie będzie odpowiednio duże, wtedy tę grę będziemy oferować nadal ­dodaje Damian Leszczyński, Zagadkowo Escape Room.

 

Jakie obecnie jest zainteresowanie?

- W tej chwili zainteresowanie jest umiarkowane, ale jesteśmy dobrej myśli. Zapraszamy na stronę https://www.reniferie.pl/ , gdzie można zarezerwować naszą grę i spróbować swoich sił w naszych pokojach mówi Damian Leszczyński, Zagadkowo Escape Room.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe