Nadzieja wraca na SPORTOWĄ 3 !!! Wpłynęła oferta kupna GKS Bełchatów!!!

  • 03.12.2020, 21:00
  • Redakcja lokalna.news
Nadzieja wraca na SPORTOWĄ 3 !!! Wpłynęła oferta kupna GKS Bełchatów!!!
Informujemy jako pierwsi, że koniec roku 2020 może okazać się początkiem, czegoś nowego i lepszego dla GKS Bełchatów. Pisaliśmy w kilku materiałach jak to PGE wypięło się na bełchatowski klub i zostawiło zawodników oraz sztab trenerski na lodzie.

Może jeszcze nie wszystko stracone ! W dniu 3 grudnia do EKS SKRY Bełchatów - właściciela pakietu większościowego zespołu z ul. Sportowej 3, wpłynęła oferta kupna 100 % akcji GKS Bełchatów. Jak mówią nam potwierdzone źródła, oferta jest bardzo poważna i może rozwiązać problemy bełchatowskiej drużyny. Ofertę kupna GKS Bełchatów złożyła firma branżowa a więc taka, która jest związana z piłką nożną.

Jeżeli wszystko pójdzie po myśli nabywcy, "Torfiorzę" mogą odzyskać dawny blask, a wszystkim tym, którzy złorzeczyli GKSowi " opadną kopary".

Miejmy nadzieje, drugą część sezonu drużyna GKS Bełchatów rozpocznie z nowym właścicielem i z nowymi planami na przyszłość. 

 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe