Jesteś utalentowany sportowo i masz wyniki, złóż wniosek ( Bełchatów)

  • 26.10.2020, 17:24
  • Redakcja lokalna.news
10262020_miasto_stypendia_sportowe.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Masz na swoim koncie znaczące sukcesy sportowe? Jeśli tak, to sięgnij po miejskie stypendium lub nagrodę. Miasto doceni także trenerów i szkoleniowców. Wnioski należy składać do 2 listopada.

Szansę na zdobycie stypendium mają sportowcy, którzy spełniają kilka warunków. Uprawiają dyscyplinę ujętą w ministerialnym wykazie sportów – wśród nich jest m.in. kolarstwo, pływanie, taekwon-do, piłka nożna, przez ostatni rok brali udział w zawodach rangi mistrzowskiej, zajęli czołowe miejsce w Igrzyska Olimpijskich lub/i mistrzostwach. Osoby, które chcą się starać o stypendium muszą być także mieszkańcami Bełchatowa. Szczegółowe informacje, co jeszcze komisja stypendialna będzie brała pod uwagę, można znaleźć w regulaminie znajdującym się pod artykułem.

 

Sportowcy mogą się również ubiegać o nagrodę Miasta Bełchatowa. Podobna gratyfikacja, co roku przyznawana jest także bełchatowskim trenerom. Nagrody mogą otrzymać szkoleniowcy, których wychowankowie zajęli medalowe miejsce na mistrzostwach Polski, brali udział w Mistrzostwach Europy, Mistrzostwach Świata, Uniwersjadzie, Paroolimpiadzie, Igrzyskach olimpijskich albo zostali powołani do kadry narodowej.

 

Aby ubiegać się o stypendium lub nagrodę, trzeba wypełnić odpowiedni wniosek dostępny w załączniku poniżej i wraz z innymi potrzebnymi dokumentami złożyć go w magistracie. Można to zrobić na trzy sposoby:

 

  • elektronicznie – wysyłając na adres: [email protected].,
  • listownie – wysyłając na adres Wydział Promocji, Kultury i Sportu UM w Bełchatowie, ul. Kościuszki 15, 97-400 Bełchatów,
  • osobiście – po wcześniejszym umówieniu w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu przy ul. Kościuszki 15. Tel. 44 733 51 00 lub 44 733 51 01.

 

Termin składania wniosków o stypendium sportowe oraz nagrodę upływa 2 listopada. Samo zaś wręczenie przyznanych wyróżnień planowane jest do końca listopada.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe