Ostatni przedwyborczy sondaż! Kto wygra w Bełchatowie?

  • 10.07.2020, 18:21
  • Redakcja lokalna.news
Ostatni przedwyborczy sondaż! Kto wygra w Bełchatowie?
Wyniki przeprowadzonej na naszym portalu ankiety wskazują na niewielką różnicę w niedzielnych wyborach.

Jakiś czas temu zapytaliśmy Was, na kogo oddacie głos w nadchodzącej drugiej turze wyborów prezydenckich. Dzisiaj o godz. 18 zakończyło się głosowanie. Jak wyglądają wyniki?

Pierwsza tura wyborów zakończyła się zwycięstwem urzędującego prezydenta, ale osiągnięty przez niego wynik 43,50% nie pozwolił zakończyć tej rywalizacji na tym etapie. Jego kontrkandydatem został Rafał Trzaskowski, dotychczasowy prezydent Warszawy. Zgromadził na swoim koncie 30,46%. 

Ostatnie dwa tygodnie, czyli czas kampanii wyborczej prowadzonej tylko przez tych dwóch kandydatów, wypełniony był wizytami w mniejszych i większych miejscowościach. Rywalizacja odbywała się również na gruncie "wirtualnym". Tutaj jednak wykazał się szczególnie jeden z kandydatów. Który? O tym aspekcie kampanii pisaliśmy już na naszym portalu.

W przeprowadzonej przez nas ankiecie wzięło udział ponad tysiąc osób. Obaj kandydaci przez cały czas trwania naszego wirtualnego głosowania szli ramię w ramię. Ostatecznie jednak zwyciężył Rafał Trzaskowski z wynikiem 55% głosów. 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe