Początek końca Warzkowizny?

  • 12.06.2020, 13:32
  • Redakcja lokalna.news
Początek końca Warzkowizny? wawrzkowizna.pl
To co się ma wydarzyć w ośrodku Wawrzkowizna zaskoczyło najstarszych bełchatowian. Jak poinformowali naszą redakcję mieszkańcy Bełchatowa, od poniedziałku tj. 15 czerwca w ośrodku Warzkowizna nie będzie można uczestniczyć w zajęciach z jazdy konnej. Co więcej konie zostaną wywiezione do swoich nowych właścicieli.

Jak mówi nam Pani Monika - to jest coś niewyobrażalnego, konie były częścią Wawrzkowizny, powiatu bełchatowskiego a nawet naszego życia. Przyjeżdżałam tu z moimi rodzicami a teraz swoimi dziećmi. Dla dzieci z miasta zobaczyć konia czy kucyka to był jedyna możliwość. Jesteśmy jako mieszkańcy oburzeni tym faktem. 

Wystarczy wejść na portal społecznościowy aby zobaczyć jak zirytowani są tym faktem mieszkańcy Bełchatowa ale nie tylko. 

Stadnina koni przyciągała wielu turystów, była jedną z największych atrakcji ośrodka Wawrzkowizna! Czy ma to coś wspólnego z tym że do Spółki ELBEST przyszedł nowy Prezes, czy to ma coś wspólnego z faktem, że ośrodek być może przynosił straty.

Chyba tego się nigdy nie dowiemy. Możemy być pewni jednego Grupa PGE będzie pozbywała się wszystkiego co nie jest związane z wytwarzaniem energii. 

Czekamy na oświadczenie Zarządu Spółki. Będziemy Państwa informować na bieżąco.  

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe