Gmina Kamieńsk zaopatrzy swoich mieszkańców w maseczki

  • 10.04.2020, 16:59
  • Redakcja lokalna.news
Gmina Kamieńsk zaopatrzy swoich mieszkańców w maseczki
Do mieszkańców gminy Kamieńsk trafią darmowe maseczki ochronne, wielokrotnego użytku. Prace już trwają a dystrybucja rozpocznie się po okresie świątecznym.

Gmina Kamieńsk dba o swoich mieszkańców. Otrzymają oni wsparcie również w walce z koronawirusem. Mieszkańcy po świętach zostaną zaopatrzeni w darmowe maseczki wielokrotnego użytku. Taką decyzję podjął Burmistrz Kamieńska-Bogdan Pawłowski.

Szanowni Państwo informuję, że podjąłem decyzje o zakupie i szyciu maseczek dla mieszkańców Gminy Kamieńsk. Dystrybucja maseczek będzie realizowana po okresie Świąt. Maseczki będą wielokrotnego użytku. Dystrybucja uzależniona jest od dostaw maseczek od wytwórców. Zależało mi na dobrej jakości maseczek. O szczegółach dystrybucji będziemy informować na stronie internetowej gminy oraz poprzez sołtysów i media społecznościowe. Zachęcam do stosowania maseczek.- poinformował Bogdan Pawłowski

Maseczki wykonane zostaną z dobrej, jakości materiałów, które w dużej części zostały ufundowane przez burmistrza. Materiały zakupili również anonimowi darczyńcy. Prace przy szyciu maseczek już trwają, a zajmują się nim mieszkanki gminy. W zależności od ich postępu po okresie Świątecznym Gmina rozpocznie ich dystrybucję a o jej szczegółach będzie na stronie internetowej gminy oraz poprzez sołtysów i media społecznościowe.

Szycie maseczek rozpoczęło się! Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w akcję szycia. Największe podziękowania należą się Ilonie, Iwonie, Bogusi, Kamili, Jadzi, Jadzi i Eli, które szyją i wycinają. Chciałabym również podziękować Panu Bogdan Pawłowski za zakup dużej ilości materiału oraz innym anonimowym darczyńcom. – Anna Alama- mieszkanka Gminy Kamieńsk

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe