Porozumienie popiera Andrzeja Dudę

  • 18.02.2020, 14:34
  • Redakcja lokalna.news
02172020_wojewoda_cieciora_poparcie_andrzeja_dudy.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W poniedziałek odbyła się konferencja prasowa Krzysztofa Ciecióry, podczas której Wojewoda Łódzki przekazał swoje poparcie dla prezydenta Andrzeja Dudy.

W swojej wypowiedzi Krzysztof Ciecióra przytoczył wiele inicjatyw, które wyszły od Andrzeja Dudy. Jedną z nich była inicjatywa rozwoju Trójmorza, Porozumienie będzie zabiegać aby pieniądze płynące z niej były inwestowane również w Bełchatowie. Wymienione zostały również inne inicjatywy Prezydenta Dudy jak np. mały ZUS, konstytucja biznesu czy reforma szkolnictwa wyższego i zawodowego. Z tego powodu politycy Porozumienia popierają Andrzeja Dudę w zbliżających się wyborach.

Warto powiedzieć, że była to bardzo ofensywna prezydentura, która przejawiała się wieloma inicjatywami. Ostatnia inicjatywa narodowa strategia onkologiczna w ramach której zostanie przekazane 5 mld zł na walkę z rakiem.- mówi Krzysztof Ciecióra.

Rozpoczęła się kampania wyborcza Andrzeja Dudy. Zwolennicy kandydatury Andrzeja Dudy mają nadzieję, że kampania przebiegnie pomyślnie i uda się rozstrzygnąć wybory w pierwszej turze. Trwa również akcja zbierania podpisów. Politycy Porozumienia zachęcają do składania podpisów na listach.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe