Kangur Przedszkoliady znów odwiedził Bełchatów

  • 11.02.2020, 16:13
  • Redakcja lokalna.news
02112020_przedszkoliada.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
We wtorek 11 lutego w Hali Energia w Bełchatowie odbył się kolejna już impreza z cyklu Orlen Przedszkoliada Tour. Jest to największy w Europie cykl imprez sportowych dla przedszkolaków.

We wtorkowych zajęciach udział wzięły dzieci z przedszkoli naszego regionu. Na uczestników czekało siedem stref sportowych związanych z różnymi dyscyplinami sportu. Zajęcia odbywały się w dwóch turach. Obie grupy czekała prawie dwugodzinna rozrywka ruchowa. W sportowej zabawie dzieciom towarzyszyli instruktorzy Przedszkoliady, oraz sportowcy reprezentujący bełchatowskie kluby sportowe: PGE Skrę Bełchatów, GKS Bełchatów, oraz MUKS Bełchatów.

Atrakcje czekały również na kibiców na trybunach. Dla nich zostały przygotowane ciekawe konkursy. Dla najbardziej aktywnych przedszkolaków partnerzy przedszkoliady przygotowali pamiątkowe medale i niespodzianki.

 

 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe