X Zimowy Turniej Kibiców GKS Bełchatów

  • 04.02.2020, 13:42
  • Redakcja lokalna.news
X Zimowy Turniej Kibiców GKS Bełchatów Fot: Kibice Razem GKS Bełchatów
2 lutego obyła się kolejna, już dziesiąta edycja turnieju kibiców. Tegoroczne rozgrywki, tradycyjnie już odbyły się na hali KWB Bełchatów.

W zawodach udział wzięło 13 drużyn, w których skład wchodzili kibice z poszczególnych osiedli, funclubów oraz grup kibicowskich. Łącznie udział wzięło aż 150 graczy. Turniej rozpoczęła rywalizacja w czterech grupach a dwie najlepsze drużyny z grupy przechodziły do ćwierćfinałów.

W zmaganiach wzięły udział aż drużyny z Osiedla Dolnośląskiego, po dwa zespoły z Binkowa i POW, oraz drużyny z Przytorza, Centrum, Kluk czy Szczercowa. Zwycięzcą został zespół OSD, który w półfinale pokonał ekipę VB 5:2. Na trzecim miejscu znalazła się drużyna CiachoBaru. W turnieju przeciągania liny najlepsza okazała się drużyna VB.

Organizatorzy, którymi byli: Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów "Torfiorze" i Kibice Razem GKS Bełchatów zadbali również o to aby nikt nie wyszedł głodny i zorganizowali stanowisko z cateringiem. Porcje, które zostały przekazano do bełchatowskiego schroniska dla bezdomnych.

Turniej odbywał się pod honorowym patronatem Starosty Bełchatowskiego. Nagrody ufundowane przez Powiat i jednego z byłych prezesów GKS-u zwycięzcom wręczył Wicestarosta Bełchatowski Jacek Bakalrczyk.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe