W schronisku PSYgarniają choinki

  • 15.01.2020, 14:57
  • Redakcja lokalna.news
01172020_schronisko_psygarniemy_choinki.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Święta już minęły, co zrobić z choinką, która przez ten czas zdobiła nasz dom? Bełchatowskie schronisko dla zwierząt daje odpowiedź.

Schronisko dla zwierząt w Bełchatowie już kolejny rok z rzędu organizuje akcję "PSYgarniemy choinki". Drzewka które służyły jako ozdoba, mogą dostać drugie życie i przysłużyć się podopiecznym schroniska. Wszyscy chętni mogą przywieźć choinki do schroniska od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 i w soboty 10:00-16:00. Jeżeli z różnych przyczyn nie możemy przywieźć drzewka na własną rękę wystarczy zadzwonić do schroniska a pracownicy odbiorą drzewka z miejsc na terenie Bełchatowa.

Choinki zostaną posadzone na ternie schroniska (dlatego muszą to być choinki w doniczkach), przy boksach dla zwierząt oraz wzdłuż ogrodzenie. Drzewka przy boksach mają za zadanie zapewnić zwierzętom spokój poprzez tłumienie hałasu. W lato drzewka będą dawać cień i miejsce do ochłody, a w zimę ochronę od wiatru i ciepło.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe