Złodziejki w rękach policji

  • 18.09.2019, 12:29
  • Żródło: KPP Bełchatów
Złodziejki w rękach policji fot. KPP Bełchatów
W ręce bełchatowskich policjantów trafiły dwie kobiety, które w jednym z dyskontów ukradły elektronarzędzia. Sprawczynie zostały ujęte przez ochronę, gdy usiłowały wyjść ze sklepu. Grozi im kara do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w jednym z bełchatowskich marketów. W trakcie popołudniowych odwiedzin w sklepie, jedna z kobiet zaczęła skrzętnie chować elektronarzędzia do swojej torby. Towarzyszyła jej 21-letnia koleżanka, z którą kontaktowała się telefonicznie. 26-latka zapakowała do swojej torby narzędzia, wartość których zgłaszający oszacował na blisko 800 zł. Zachowanie kobiet nie umknęło uwadze pracownika ochrony sklepu.

Ochroniarz ujął wychodzące z marketu amatorki cudzego mienia, a następnie przekazał je w ręce policjantów. 26-latka wyjaśniła, że do kradzieży zmusiła ją trudna sytuacja materialno-bytowa.

Bełchatowianki usłyszały już zarzut kradzieży. Jest to przestępstwo zagrożone kara do 5 lat wiezienia. O ich dalszym losie zdecyduje sąd.

Źródło: KPP Bełchatów

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe