Kolejne dzikie wysypisko zlikwidowane

  • 03.04.2019, 14:18
  • KPP Bełchatów
Kolejne dzikie wysypisko zlikwidowane KPP Bełchatów
Dzielnicowy z Posterunku Policji w Szczercowie namierzył mieszkankę powiatu bełchatowskiego, która na terenie nieużytków rolnych przylegających do kompleksu leśnego w miejscowości Zagadki stworzyła nielegalne wysypisko śmieci. Kobieta za popełnione wykroczenie została już ukarana mandatem karnym i zobowiązana do posprzątania terenu.

Dzielnicowi w ramach wykonywanych zadań każdego dnia realizują obchód swojego rejonu służbowego. 31 marca 2019 roku dzielnicowy z Posterunku Policji w Szczercowie realizował obowiązki dotyczące weryfikacji zgłoszeń w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Patrolując miejsca, które zaznaczane są przez mieszkańców jako zagrożone dewastacją, policjant tym razem odkrył nielegalne wysypisko śmieci. Okolica ta dotychczas jeszcze nie została zaznaczona w KMZB jako miejsce zagrożone zaśmiecaniem. Dzielnicowy od razu zajął się sprawą. Dokładnie sprawdził znalezisko. Wśród porozrzucanych śmieci policjant trafili na trop, który doprowadził go wprost do właścicielki odpadów. Dzielnicowy złożył wizytę 31-latce, którą poinformował o zaistniałej sytuacji.  Kobieta zaskoczona widokiem policjanta na terenie swojej posesji,  od razu przyznała się do winy.

Za popełnione wykroczenie mieszkanka gminy Szczerców została ukarana mandatem karnym i zobowiązana do posprzątania zaśmieconego terenu.

 

 

 

KPP Bełchatów

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe