„Bełchatowska Piętnastka” za nami. Jak w tym roku udał się bieg?

  • 22.11.2021, 15:57
  • Redakcja lokalna.news
211122-24bieg-belchatowska15-www.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W niedzielę 21 listopada odbyła się 24. edycja „Bełchatowskiej Piętnastki”. W biegu wystartowało około 700 uczestników.

  21 listopada odbył się bieg pn. „Bełchatowska Piętnastka”. Tego dnia ulicami Bełchatowa przebiegło setki biegaczy. Każdy z nich miał do pokonania trzy okrążenia, czyli około 5 km. Impreza od zawsze cieszyła się dużym zainteresowaniem. Nie inaczej było w tym roku. W biegu wzięło udział około 700 osób.

  Jakie wrażenia po biegu miał zwycięzca tegorocznej edycji?

Trasa była ok, dosyć prosta, większych podbiegów nie było, jedynie wiatr przeszkadzał. Jestem zadowolony. 19 start w sezonie, wygrałem chyba 12 bieg w sezonie. Nie ukrywam, że przyjechałem tutaj walczyć o zwycięstwo i się udało – mówi Kamil Walczyk zwycięzca 24. Biegu „Bełchatowska Piętnastka”

„Bełchatowska Piętnastka” cieszy się tak dużym zainteresowaniem zapewne dlatego, że jednoczy wszystkich ludzi, dla których sport to styl życia, także osoby niepełnosprawne.

Chyba jestem pierwszą osobą na wózku inwalidzkim. To było dla mnie dosyć duże wyzwanie, rzadko robiłam takie kilometry. Zdecydowałam się wystąpić w tym biegu, ponieważ lubię wyzwania – mówi Adrianna Modzelewska, uczestniczka biegu rekreacyjne

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe