Mała Gmina Duże możliwości- Gmina Kluki ( powiat bełchatowski)

  • 19.11.2020, 15:32
  • Redakcja lokalna.news
11182020_kluki_inwestycje.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Obecnie na terenie gminy Kluki trwają prace remontowe w Ośrodku Zdrowia jak mówi nam - Pani Wójt Gminy Kluki Renata Kaczmarkiewicz, remont ośrodka był zaplanowany w budżecie na rok 2020, obecnie wymieniamy stolarkę drzwiową, kładziemy gładź i malujemy.

Ponadto na przeprowadziliśmy modernizację bazy SKRu oraz kończymy fundusze sołeckie, to są projekty i działania przedstawione przez Sołectwa. Ponadto planujemy budowę drogi w miejscowości Kluki.

 

Więcej w materiale filmowym.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
Mieszkaniec gminy Kluki
Mieszkaniec gminy Kluki 15.12.2020, 00:20
Polecam komentującym zapoznać się z zasadami ortografii i gramatyki języka polskiego.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 29.11.2020, 12:01
Osirodek byl remontowany jakies 3 lata temu jest monitoring bylo malowanie ale widac to nie wystarczy trzeba robic remont ludzi sie nie przyjmuje bo wirus ale remont mozna robic gratulacje za nieudolnosc
Mieszkaniec gminy.
Mieszkaniec gminy. 24.11.2020, 18:18
Co z pozostałymi inwestycjami. Na dzień dzisiejszy inwestycje Gminy Kluki zrealizowane są na poziomie około 20 % a mamy koniec listopada. Dlaczego pani wójt nic nie wspomniała o inwestycjach który nie zostały w tym roku zrealizowane, czy nieudolność pracowników a może wójta przyczyniła się do tego że budżet jest na tak niskim poziomie zrealizowany w inwestycjach. Może warto byłoby zapytać się pani wójt gdzie jest samochód strażacki dla OSP Kluki który był tak z wielką pompą przyjęty oddali go do Bełchatowa aby nie służył mieszkańcom gminy Kluki. Warto zapytać się o paczkomat też jej przeszkadza bo to co służy mieszkańcom niekoniecznie podoba się pani wójt.
Janusz
Janusz 19.11.2020, 17:18
Jakie te możliwości, skoro taki tytuł od redakcji, proszę o odpowiedź.

Pozostałe