Mobilizacja Prawa i Sprawiedliwości

  • 23.06.2020, 08:09
  • Redakcja lokalna.news
Mobilizacja Prawa i Sprawiedliwości
Za kilka dni odbędzie się I tura wyborów Prezydenckich, na ostatniej prostej sympatycy oraz działacze poszczególnych kandydatów nie próżnują. Na Rynku w Piotrkowie Trybunalskim spotkało się ok 100 osób popierających Andrzeja Dudę. Parlamentarzyści, samorządowcy, działacze społeczni spotkali się aby zamanifestować swoją sympatie i poparcie dla urzędującego Prezydenta.

Jak mówił Marszałek Senior Antoni Macierewiczkażdy z nas reprezentuje swoją grupę założycielską komitetu społecznego poparcia Andrzeja Dudy na Prezydenta RP. To my Parlamentarzyści i samorządowcy musimy dać przykład naszym wyborcom i pokazać jak ważne jest aby zachować kontynuację polityki Zjednoczonej Prawicy. Jak ważne jest aby wygrał kandydat PiS, który jest gwarantem rozwoju i bezpieczeństwa naszego kraju.

Na spotkanie przybyli parlamentarzyści z okręgu nr 10: Anna Milczanowska, Małgorzata Janowska, Antoni Macierewicz, Robert Telus, Grzegorz Lorek, Wiesław Dobkowski oraz samorządowcy m.in. Radny Rady Powiatu Bełchatowskiego Waldemar Wyczachowski, Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Zelowa Ewelina Kałuża, czy Radny Rady Miejskiej w Piotrkowie Trybunalskim z ramienia PiS Łukasz Janik.

Każdy z uczestników spotkania złożył swój podpis poparcia na specjalnie przygotowanej tablicy.

    

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe