Taylor Sander w PGE Skrze! Żona siatkarza zdradziła, gdzie się przenosi

  • 15.06.2020, 17:10
  • Redakcja lokalna.news
Taylor Sander w PGE Skrze! Żona siatkarza zdradziła, gdzie się przenosi fot. teamusa.org
Zaraz po zakończeniu sezonu pojawiały się informacje o kolejnych zawodnikach, którzy postanowili zakończyć swoją przygodę z PGE Skrą Bełchatów. Teraz jednak poznajemy coraz to nowe ruchy transferowe włodarzy bełchatowskiej drużyny.

Pierwszymi nabytkami zółto-czarnych są: środkowy Matusz Bieniek, przyjmujący Mikołaj Sawicki oraz pierwszy Amerykanin w PGE Skrze - Jennings Franciskovic. Od dłuższego czasu z bełchatowską drużyną łączony jest też kolejny amerykański siatkarz, przyjmujący Taylor Sander. Okazuje się, że w tych plotkach było sporo prawdy. Chociaż oficjalne potwierdzenie od klubu jeszcze nie zostało opublikowane, można powiedzieć, że informacje te są raczej pewne.

Pod jednym z ostatnich zdjęć na instagramie żony siatkarza, Rachel, padły słowa, które wywołały burzę wśród polskich kibiców. Rachel w pełnym emocji wpisie zdradziła, że ich rodzina w związku ze zmianą klubu siatkarza musi wyjechać z kraju. Na pytania o kierunek podróży jednak już otwarcie stwierdziła, że wybierają się do Polski. Można to zapewnienie traktować zatem jako oficjalne potwierdzenie transferu zawodnika. 

 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe