Poszukiwany 44-latek odnaleziony

  • 27.05.2020, 16:00
  • źródło: belchatow.policja.gov.pl
Poszukiwany 44-latek odnaleziony belchatow.policja.gov.pl
Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji bełchatowskiej komendy odnaleźli zaginionego 44-latka poszukiwanego przez KP w Kłomnicach. O zaginięciu mężczyzny KPP w Bełchatowie powiadomiona została 26 marca 2020 roku tuż po godzinie 18.00. Niecałe 3 godziny później mężczyzna został odnaleziony. Jego życiu już nic nie zagraża.

26 maja 2020 roku tuż po godzinie 18.00 policjanci z bełchatowskiej komendy otrzymali informację o zaginięciu 44-letniego mieszkańca Czarnego Lasu w powiecie częstochowskim. O zdarzeniu poinformował dyżurny Komisariatu Policji w Kłomnicach. Przekazał, że zaginiony mężczyzna odjechał z miejsca zamieszkania samochodem renault scenic. Przemieszczał się przez powiaty radomszczański oraz pajęczański. Istniało prawdopodobieństwo, że mógł pojawić się na terenie podległym KPP w Bełchatowie. Rodzina mężczyzny przekazała, że zaginiony ma problemy zdrowotne i znajduje się w złym stanie psychicznym. W takiej sytuacji oficer dyżurny bełchatowskiej komendy natychmiast zadysponował patrole policyjne do poszukiwań. Funkcjonariusze patrolowali teren, zdając sobie sprawę, że czas miał kluczowe znaczenie. Na szczęście już po niespełna trzech godzinach 44-latek został odnaleziony w rejonie ulicy Zamoście w Bełchatowie. Mężczyzna siedział w swoim samochodzie zaparkowanym przy wjeździe do lasu w pobliżu torów kolejowych. 44-latek odmówił pomocy medycznej i został przekazany rodzinie. W poszukiwaniach oprócz funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie brali również udział funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kłomnicach, Komendy Powiatowej Policji w Radomsku oraz Komisariatu Policji w Pajęcznie. Po raz kolejny sprawne współdziałanie i zaangażowanie policjantów pozwoliły na szczęśliwe zakończenie poszukiwań.

źródło: belchatow.policja.gov.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe