Kolejna ciekawa akcja Bełchatowskiego Schroniska

  • 18.03.2020, 14:33
  • Redakcja lokalna.news
Kolejna ciekawa akcja Bełchatowskiego Schroniska
Bełchatowskie schronisko mimo iż jest zamknięte dla odwiedzających zawsze dba o czworonogi.

Tym razem Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt wyszło z inicjatywą pod nazwą "PSIOmoc sąsiedzka". Ma ona zapewnić wsparcie dla osób, które znajdują się na kwarantannie lub pod nadzorem, a mają zwierzaki i nie mogą zapewnić im w tym czasie odpowiedniej opieki.

Niestety schronisko nie jest w stanie zapewnić takim zwierzakom pobytu w placówce. Jest to niemożliwe przez brak miejsc i zwiększającą się liczbę zwierząt bezdomnych wymagających opieki. To właśnie dla nich schronisko musi zostawić miejsce za swoimi murami. Władze schroniska jednak będą koordynować działania w ramach akcji "PSIOmoc sąsiedzka". Dlatego też wszystkie osoby, które mogą zająć się codziennym wyprowadzeniem pupili czy miejsce w domu tymczasowej opieki i chcą pomóc proszone są o kontakt ze schroniskiem. Mile widziane są również osoby, które mają inne pomysły na pomoc osobom, które mają pod opieką zwierzaki, a przebywają na kwarantannie. 

Zgłosić chęć pomocy lub potrzebę jej otrzymania można pod adresem: [email protected] Można również napisać do schroniska na ich profilu Facebook w wiadomości prywatnej. Więcej informacji znajduje się w poście na profilu schroniska.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe