Rusza Plan Gliniarz, pierwsze zajęcia w Bełchatowie

  • 13.02.2020, 12:53
  • Redakcja lokalna.news
02142020_policja_plan_gliniarz.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Policja organizuje cykl 13 treningów ze sztuk walki w różnych miastach. Tegoroczna edycja akcji Plan Gliniarz swój początek ma w Bełchatowie.

Plan Gliniarz to projekt stworzony przede wszystkim do pasjonatów sztuk walki i osób, które chciałyby spróbować swoich sił w tej dziedzinie. Skierowany jest on głównie do młodzieży ze szkół średnich oraz studentów. Zajęcia dla nich poprowadzi sierż. szt. Marta Mysur, która jest policyjnym instruktorem, a także Mistrzynią Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu, a prywatnie Mistrzynią Świata w Taekwon-do. W Bełchatowie trening odbędzie się 26 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1.

Treningi przewidują prace w formule stójkowej i parterowej, oraz umiejętności samoobrony i zachowania w sytuacjach zagrożenia. Będzie to możliwość do zdobycia praktycznej wiedzy oraz doświadczenia. Podczas akcji funkcjonariusze będą również zachęcać młodzież do pracy policjanta, oraz prowadzić nabór.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe