Kiedy otwarcie galerii Bawełnianka?

  • 18.10.2019, 13:28
  • Redakcja lokalna.news
10222019_bawelnianka_konferencja.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W piątkowe przedpołudnie w restauracji Sugestia odbyła się konferencja dotycząca powstającej właśnie galerii Bawełnianka.

Głównym tematem dzisiejszego spotkania był wizerunek nowej galerii. Jednym z pierwszych pytań jakie padły było to o nazwę centrum handlowego. Przedstawiciel inwestora zapewnił, że nazwa pozostanie niezmieniona, ponieważ pasuje do charakteru obiektu oraz dobrze się bełchatowianom kojarzy. Jest to niezaprzeczalnie symbol naszego miasta i szkoda byłoby z niego rezygnować. Zachowany zostanie również postindustrialny charakter budynku. Drobnym zmianom ulegnie logotyp, który zostanie trochę odświeżony.

Według inwestorów nowa galeria ma stać się centrum miejskiego życia. Nie będzie to zwykły obiekt handlowo- rozrywkowy. Galeria posiada już swoją stronę internetową na której możemy obejrzeć wizualizacje przyszłego wyglądu obiektu. Właściciele planują także zorganizowanie punktu przesiadkowego dla MZK i autobusów, który będzie bezpośrednio połączony z galerią.

Komercjalizacją obiektu zajmuje się agencja V5 GROUP z Poznania, która ma na swoim koncie m.in. sukces galerii Posnania.

Dokładne informacje na temat otwarcia i planowanych lokali handlowo- usługowych zostaną podane na specjalnie zorganizowanej w tym celu konferencji prasowej z udziałem inwestora. Taka planowana jest na koniec roku.

Redakcja lokalna.news

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe