piątek, 17 maja 2024 12:10
Musisz to zobaczyć!

FzC samotnym liderem Ligi Torfiorzy!

Ruszyła Liga Torfiorzy, a sam jej początek przynosi nam już wiele sportowych emocji. Sporo działo się w czwartkowy wieczór kiedy to zmierzyli się ze sobą dotychczas niepokonani sympatycy GKS-u.

W trzeciej kolejce rozgrywek spotkały się ze sobą dwie niepokonane dotychczas drużyny, a mianowicie Fanatycy z Centrum oraz Przytorze. Pierwsza część meczu to zupełna dominacja gospodarzy, którzy do przerwy prowadzili 4:0. Druga połowa była nieco bardziej wyrównana, a całe spotkanie zakończyło się wygraną 6:2 Fanatyków z Centrum, którzy tym sposobem zostali liderem. Jak wygląda to pod względem organizacyjnym?

Jest o co walczyć, bowiem dla zwycięzcy Ligi Torfiorzy jest przeznaczona odpowiednia suma pieniędzy. Przypomnijmy, że organizatorem tych rozgrywek jest Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze” oraz Ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów.