piątek, 24 kwietnia 2026 09:42
Musisz to zobaczyć!
Reklama
Reklama lodzkie

10. Bełchatowski Bieg Konstytucji 3 Maja – sport i patriotyzm najmłodszych

Już 7 maja w Bełchatów odbędzie się jubileuszowa, 10. edycja Bełchatowskiego Biegu Konstytucji 3 Maja. To wyjątkowe wydarzenie skierowane do najmłodszych uczniów szkół podstawowych łączy aktywność fizyczną z edukacją historyczną i upamiętnieniem 235. rocznicy uchwalenia Konstytucja 3 Maja.
10. Bełchatowski Bieg Konstytucji 3 Maja – sport i patriotyzm najmłodszych

Już w czwartek, 7 maja, park przy Muzeum Regionalne w Bełchatowie stanie się areną sportowo-patriotycznych zmagań najmłodszych mieszkańców miasta. Przed nami 10. odsłona Bełchatowskiego Biegu Konstytucji 3 Maja – wydarzenia, które od lat cieszy się dużym zainteresowaniem i promuje zarówno ruch, jak i wartości patriotyczne.

Do udziału zaproszeni są uczniowie klas I–III szkół podstawowych (roczniki 2016–2018). Na młodych biegaczy czeka trasa o długości 300–400 metrów, poprowadzona alejkami parku Olszewskich. Start i meta, zgodnie z tradycją, zlokalizowane będą tuż za budynkiem muzeum.

Organizatorzy zadbali o to, by każdy uczestnik poczuł się doceniony – wszyscy otrzymają pamiątkowe dyplomy. Na najlepszych czekają medale, nagrody rzeczowe oraz okolicznościowe statuetki dla zwycięzców.

Zapisy do biegu już trwają i potrwają do 30 kwietnia do godziny 12:00. Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową wraz z wypełnionym formularzem. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie oraz pod wskazanymi numerami telefonów.

Organizatorami wydarzenia są m.in. Muzeum Regionalne w Bełchatowie, Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny, Akademia Młodego Lekkoatlety oraz Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama 1Reklama 2
Poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR Telewizja LOKALNA.NEWS w związku z ciągłym rozwojem i powiększaniem obszaru swojej działalności poszukuje kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR do świetnego i nietuzinkowego zespołu.Miejsca pracy: • powiat bełchatowski,• powiat piotrkowski,Co będzie należało do Twoich obowiązków: • poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń• pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych• wyjazdy reporterskie• współpraca przy tworzeniu materiałów wideo• zarządzanie treściami newsowymi w serwisie wwwNasze wymagania:• czynne prawo jazdy kat. B• samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro• kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów• orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie• biegła obsługa mediów społecznościowych• mile widziane doświadczenieCo oferujemy:• stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę)• możliwość realizacji własnych pomysłów• rozwój zawodowy• przyjazną atmosferę w zgranym zespoleCV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected] aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.Poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR
Reklama 1
Napisz do nas
Reklama
Reklama
test