czwartek, 12 lutego 2026 11:32
Musisz to zobaczyć!
Reklama
Reklama lodzkie

Piknik Wielkanocny w Bełchatowie. Miasto zaprasza wystawców do współtworzenia wydarzenia

Rękodzielnicy, twórcy świątecznych dekoracji i producenci regionalnych smakołyków mają okazję zaprezentować swoją ofertę mieszkańcom Bełchatowa. Miasto rozpoczęło nabór wystawców na Piknik Wielkanocny, który odbędzie się pod koniec marca na Placu Narutowicza.
Piknik Wielkanocny w Bełchatowie. Miasto zaprasza wystawców do współtworzenia wydarzenia

Bełchatów przygotowuje się do jednego z najbardziej kolorowych i rodzinnych wydarzeń wiosny. W sobotę, 29 marca, Plac Narutowicza zamieni się w przestrzeń pełną wielkanocnych tradycji, zapachów i atrakcji. 

Integralną częścią wydarzenia będzie kiermasz, na którym swoje produkty zaprezentują lokalni wystawcy. Miasto zachęca do udziału osoby i firmy oferujące rękodzieło, świąteczne ozdoby, a także regionalne potrawy i wypieki, bez których trudno wyobrazić sobie wielkanocny stół.

Organizatorzy zaplanowali również liczne atrakcje towarzyszące. Na uczestników czekać będą warsztaty tematyczne, animacje dla dzieci, dmuchańce oraz wspólna degustacja tradycyjnych świątecznych dań. Piknik ma być okazją nie tylko do zakupów, ale przede wszystkim do rodzinnego spędzenia czasu w świątecznej atmosferze.

Zgłoszenia wystawców przyjmowane są do 27 lutego. Wypełniony formularz należy przesłać drogą mailową na adres [email protected] lub dostarczyć osobiście do Urzędu Miasta Bełchatowa. Regulamin oraz wzory dokumentów dostępne są w załącznikach. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy urzędu pod numerami telefonów 44 733 51 01 oraz 44 733 51 35.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama 1Reklama 2
Poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR Telewizja LOKALNA.NEWS w związku z ciągłym rozwojem i powiększaniem obszaru swojej działalności poszukuje kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR do świetnego i nietuzinkowego zespołu.Miejsca pracy: • powiat bełchatowski,• powiat piotrkowski,Co będzie należało do Twoich obowiązków: • poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń• pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych• wyjazdy reporterskie• współpraca przy tworzeniu materiałów wideo• zarządzanie treściami newsowymi w serwisie wwwNasze wymagania:• czynne prawo jazdy kat. B• samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro• kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów• orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie• biegła obsługa mediów społecznościowych• mile widziane doświadczenieCo oferujemy:• stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę)• możliwość realizacji własnych pomysłów• rozwój zawodowy• przyjazną atmosferę w zgranym zespoleCV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected] aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.Poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR
Reklama 1
Napisz do nas
Reklama
Reklama
test