czwartek, 12 marca 2026 02:50
Musisz to zobaczyć!
Reklama
Reklama lodzkie

Sylwester miejski znów na Narutowicza

Po kilkuletniej przerwie Bełchatów ponownie zaprasza mieszkańców na wspólne świętowanie nadejścia Nowego Roku. Na placu Narutowicza odbędzie się miejski sylwester z muzyką DJ-a oraz widowiskowym pokazem laserowym.
Sylwester miejski znów na Narutowicza

Po latach nieobecności miejski sylwester znów zagości w centrum Bełchatowa. Wydarzenie, które przez długi czas było stałym punktem miejskiego kalendarza, wraca na główny plac miasta – Narutowicza. Organizacja zabawy noworocznej to odpowiedź na liczne sygnały i prośby ze strony mieszkańców.

– O to czy będziemy organizować miejski  sylwester, dopytywali mieszkańcy. To na ich prośbę ponownie wspólnie będziemy witać Nowy Rok w centrum Bełchatowa. Dlatego już dzisiaj zachęcam wszystkich, by tę wyjątkową noc spędzili na placu Narutowicza – mówi prezydent Patryk Marjan.

Noworoczna zabawa rozpocznie się o godzinie 22:00. Organizatorzy zapowiadają dyskotekę pod gołym niebem, podczas której o oprawę muzyczną zadba DJ Manki, serwując największe taneczne hity. Kulminacyjnym momentem wydarzenia będzie punktualnie o północy pokaz laserowy, który rozświetli niebo nad miastem. To nowoczesna i bardziej ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych fajerwerków, które od lat budzą wiele emocji i dyskusji.

Miejski sylwester ma być okazją do wspólnego, bezpiecznego i radosnego powitania Nowego Roku w samym sercu Bełchatowa.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama 1Reklama 2
Jarmark Wielkanocny
Poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR Telewizja LOKALNA.NEWS w związku z ciągłym rozwojem i powiększaniem obszaru swojej działalności poszukuje kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR do świetnego i nietuzinkowego zespołu.Miejsca pracy: • powiat bełchatowski,• powiat piotrkowski,Co będzie należało do Twoich obowiązków: • poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń• pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych• wyjazdy reporterskie• współpraca przy tworzeniu materiałów wideo• zarządzanie treściami newsowymi w serwisie wwwNasze wymagania:• czynne prawo jazdy kat. B• samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro• kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów• orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie• biegła obsługa mediów społecznościowych• mile widziane doświadczenieCo oferujemy:• stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę)• możliwość realizacji własnych pomysłów• rozwój zawodowy• przyjazną atmosferę w zgranym zespoleCV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected] aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.Poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR
Reklama 1
Napisz do nas
Reklama
Reklama
test