Pobudka w wykonaniu Zakładowej Orkiestry Górniczej, będącej nieodłącznym elementem kultury górniczej, rozpoczęła się tuż przed godz. 8:00 na głównym placu miasta. To była nie tylko wyjątkowa okazja do zaprezentowania ducha górniczego dziedzictwa regionu, ale także wyraz uznania dla tradycji, która od wieków stanowi niezwykle istotny element życia społeczności górniczej.
Reklama
Orkiestra górnicza zagrała pobudkę dla mieszkańców na placu Narutowicza w Bełchatowie
4 grudnia na placu Narutowicza w Bełchatowie, muzycy z Zakładowej Orkiestry Górniczej Kopalni obudzili miasto tradycyjną górniczą pobudką.
- Redakcja lokalna.news
- 04.12.2023 16:00
Data dodania:
04.12.2023 16:00
Reklama
Napisz do nas
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze