Środa, 17 sierpnia 2022 01:09
Pilne!
Reklama Kliknij po więcej szczegółów!

ÓSMOKLASISTO! Przed Tobą wybór szkoły. Zobacz jaką ofertę przygotował dla Ciebie ZSP w Kamieńsku

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Tadeusza Kościuszki w Kamieńsku przedstawia ofertę edukacyjną dla ósmoklasistów.

Przed Tobą trudna decyzja, jedna z ważniejszych w Twoim życiu - wybór szkoły ponadpodstawowej. Szkoły, w której przez najbliższe  lata,  będziesz zdobywać wiedzę, przygotowywać się do podjęcia pracy, zdania matury, dostania się na studia, będziesz pogłębiać i rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Chcielibyśmy pomóc Ci w dokonaniu tego wyboru.

Zespół Szkól Ponadpodstawowych im. Tadeusza Kościuszki w Kamieńsku jest szkołą, w której od 59 lat tworzymy dobry klimat do nauki i rozwoju. Wiedzę zdobywa tu już trzecie pokolenie. Placówka łączy w sobie Liceum Ogólnokształcące, Technikum i Branżową szkołę I stopnia. Nasza szkoła to sprawnie działający organizm – tętniący energią młodych serc  oraz zaangażowaniem i życzliwością nauczycieli.

ZAPRASZAMY DOŁĄCZ DO NAS!

DLACZEGO MY ?

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każdy człowiek jest inny, wyjątkowy, niepowtarzalny i my o tym wiemy. Pozwalamy realizować się naszym uczniom w różnych kierunkach i wspieramy ich w tym. Nasza szkoła jest przyjazna dla uczniów, dająca poczucie bezpieczeństwa, stwarzająca optymalne warunki do rozwoju intelektualnego, gwarantująca dobre i rzetelne nauczanie. Staramy się, aby w naszej szkole panowała życzliwa atmosfera, oparta na wzajemnym zaufaniu, tolerancji i zrozumieniu. Uczniowie mają możliwość uczestniczenia w zajęciach dodatkowych, zawodach i turniejach sportowych, projektach, konkursach tematycznych. Uczymy szacunku do drugiego człowieka, pozytywnego stosunku do nauki i pracy, poszanowania dla dziedzictwa historycznego i kulturowego, świadomości i odpowiedzialności za środowisko, w którym żyjemy. Zwracamy uwagę na to, by nasi uczniowie mogli sprostać wyzwaniom współczesnego świata, odnieść sukcesy, każdy na swoją miarę.

INICJATYWA

Szkoła to coś więcej niż lekcje. Wiemy, jak ważne jest to wszystko, co nas otacza. Budujemy więzi w trakcie codziennej pracy, a także organizujemy liczne spotkania, imprezy integracyjne, wyjazdy, wycieczki, święta, konkursy, dni tematyczne i akcje mające pobudzić społeczną świadomość i aktywność. W naszych działaniach korzystamy ze wsparcia i pomocy rodziców, uczniów i społeczności lokalnej.

BEZPIECZEŃSTWO

Szkoła jest monitorowana, bezpieczna i wolna od agresji.

DOGODNA LOKALIZACJA

Dobra szkoła blisko domu.

Pełną ofertę można znaleźć na stronie szkoły. Link poniżej. 

zspkamiensk.pl 

Uwaga! Poniżej znajduje się harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2022/2023


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR Telewizja LOKALNA.NEWS w związku z ciągłym rozwojem i powiększaniem obszaru swojej działalności poszukuje kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR do świetnego i nietuzinkowego zespołu.Miejsca pracy: • powiat bełchatowski,• powiat piotrkowski,Co będzie należało do Twoich obowiązków: • poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń• pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych• wyjazdy reporterskie• współpraca przy tworzeniu materiałów wideo• zarządzanie treściami newsowymi w serwisie wwwNasze wymagania:• czynne prawo jazdy kat. B• samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro• kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów• orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie• biegła obsługa mediów społecznościowych• mile widziane doświadczenieCo oferujemy:• stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę)• możliwość realizacji własnych pomysłów• rozwój zawodowy• przyjazną atmosferę w zgranym zespoleCV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected] aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.Poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR
Napisz do nas