Środa, 17 sierpnia 2022 00:34
Pilne!
Reklama Kliknij po więcej szczegółów!

Hej! Hej! MBP w Radomsku przygotowała dla Ciebie świetną ofertę na wakacje

Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku przygotowała dla dzieci na okres wakacyjny szereg atrakcji.

Proponujemy warsztaty:

- plastyczne,

- rękodzieła,

- fotograficzne,

- zabawy edukacyjne

które zorgranizowane są zarówo w siedzibie biblioteki głównej przy ulicy Narutowicza 4 oraz w czterech filiach bibliotecznych zlokalizowanych na terenie miasta.

 Szczegółowy program zajęć znajduje się na stronie internetowej biblioteki  oraz na profilu na FB.

 

Jeśli chodzi o Oddział dla dzieci  zapraszamy najmłodszych czytelników, dnia 20 lipca (środa) o godz.10.00 na spotkanie z Kicią Kocią. Wesołe warsztaty poprowadzi animatorka Monika Skikiewicz "Bajanka"

Zachęcamy do udziału w warsztatch rękodziała, które poprowadzi instruktor Pani Danuta Barska:

- Dnia 22 lipca  w godz.10.00 - 12.00 odbędą się warsztaty pod hasłem "Wielki powrót tradycyjnej kartki okolicznościowej"

Dnia 27 lipca w godz.10.00 -12.00 zapaszamy na warsztaty ph. "Słodkie pudełka – tworzenie czekoladników"

Dnia 3 sierpnia w godz.14.30 – 16.30 odbędą się warsztaty ph. "Wakacyjne wspomnienia zamknięte w pudełku"

Warsztaty rękodzieła proponowane są dzieciom w wieku 7-13 lat.                                                                     

We wtorki czyli dnia 12  i 19 lipca prowadzone będą warsztaty  fotografii dla dzieci w Punkcie Informatycznym. Hasło warsztatów"Mały fotograf – rób zdjęcia, edytuj i udostępniaj cz.1 i cz.2"

 Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 12 roku życia.

Limit 8 osób na każde zajęcie komputerowe.

W filiach bibliotecznych oferujemy rożnorodne zajęcia plastyczne i rękodzieła, min.

Kwiatki z bibliotecznej rabatki,

Wakacyjne bransoletki przyjaźni,

 czy Letnia ramka itp.

    Wszystkie zajęcia są bezpłatne,  na konkretne zajęcie można zapisać  osobiście lub telefonicznie w  miejscu, w którym prowadzone są dane zajęcia, czyli w Oddziale dla dzieci lub wyznaczonej filii bibliotecznej.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego już teraz  serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapisywania.

  Zachęcamy dzieci do wzięcia udziału w XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci ph. "Pocztówka z wakacji". Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku od 6 do 13 lat.

Prace wykonane w dowolnej technice w formacie A4 można składać w Oddziale dla dzieci do dnia  30 września 2022, ewentualnie przesłać pocztą.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej biblioteki.

         W czasie zachęcamy do zwiedzania wystaw książek ze zbiorów biblioteki, będą to wystawy temartyczne zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych:

— Na spacerze w lesie, parku czy ogrodzie

 Różne tajemnice można odkryć co dzień

Małgorzata Stanuch

– wystawa książek ze zbiorów Oddziału dla dzieci MBP (lipiec, sierpień)

— Walizka pełna książek – wystawa książek ze zbiorów MBP (czerwiec, lipiec, sierpień)

Powstańcy’44 – bohaterowie i świadkowie – wystawa książek ze zbiorów MBP (29.07.-05.08.2022 r.)

Wojna z bolszewikami. Bitwa Warszawska 1920 r. – wystawa elementarna zaprojektowana przez Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Warszawie (sierpień)

Przełom. Sierpień 1980 i „Solidarność” – wystawa elementarna zaprojektowana przez Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej Instytutu Pamięci Narodowej w Gdańsku (sierpień)

Poprzez lasy i bory – wystawa książek dla dzieci i młodzieży, księgozbiór Filii nr 2 MBP 
(lipiec)

Taka to historia – wystawa serii książek dla dzieci i młodzieży, księgozbiór 
Filii nr 2 MBP (sierpień)

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku.

Szczegółowe informacje znajda Państwo na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku. Link poniżej.

mbp-radomsko.pl  

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR Telewizja LOKALNA.NEWS w związku z ciągłym rozwojem i powiększaniem obszaru swojej działalności poszukuje kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR do świetnego i nietuzinkowego zespołu.Miejsca pracy: • powiat bełchatowski,• powiat piotrkowski,Co będzie należało do Twoich obowiązków: • poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń• pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych• wyjazdy reporterskie• współpraca przy tworzeniu materiałów wideo• zarządzanie treściami newsowymi w serwisie wwwNasze wymagania:• czynne prawo jazdy kat. B• samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro• kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów• orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie• biegła obsługa mediów społecznościowych• mile widziane doświadczenieCo oferujemy:• stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę)• możliwość realizacji własnych pomysłów• rozwój zawodowy• przyjazną atmosferę w zgranym zespoleCV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected] aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.Poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR
Napisz do nas