Sobota, 2 lipca 2022 04:39
Pilne!
ReklamaKliknij po więcej szczegółów!

„Lato w Mieście z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Radomsku”. Codziennie można robić coś innego

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomsku przygotował niezwykle bogatą ofertę na wakacje. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku i upodobań.
Ładuję odtwarzacz...

  Rozpoczynają się wakacje, a być może w momencie, kiedy czytasz ten tekst, już się rozpoczęły. W tym roku chyba każdy z nas wyczekuje ich szczególnie mocno. Ostatnie dwa lata były ciężkie, zwłaszcza dla najmłodszych, którzy musieli uczyć się zdalnie, a i rodzice zapewne cieszą się, że ten specyficzny rok szkolny już się zakończył.

  Wszyscy, którzy zastanawiają się, jak w ciekawy, a przede wszystkim, aktywny sposób spędzić czas wolny, powinni nie zastanawiać się ani chwili dłużej i skorzystać z wakacyjnej oferty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomsku pn. „Lato w Mieście z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Radomsku”. Wszyscy pozytywnie zakręceni na punkcie sportu powinni skorzystać z tej oferty. A co w niej znajdziemy?

  W ramach akcji „Lato w Mieście” MOSiR Radomsko przygotował kilka ciekawych propozycji skierowanych do mieszkańców naszego miasta w różnym przedziale wiekowym. Mamy amatorskie turnieje piłki nożnej, mamy turnieje tenisa ziemnego, amatorską ligę tenisa stołowego.

  Dla miłośników wędrówek pieszych mamy trekking po malowniczych zakątkach naszego regionu, oczywiście wspólnie z MOSiR w Radomsku. Ponadto mamy zawody w wieloboju siłowo-wytrzymałościowym adresowane zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Oferujemy również letnią akademię łuczniczą, piknik szachowy. Odbędzie się również Tour de Radomsko.

 Pojawią się również te zajęcia, które organizujemy co roku, czyli zajęcia rekreacyjno-sportowe skierowane do dzieci. Zajęcia prowadzone są zarówno na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 6, jak również przy Kompleksie Rekreacyjno-Sportowym AQUARA. Mamy również wakacyjną naukę pływania skierowaną do osób, które chcą się nauczyć pływać.

  Pamiętajmy o tym, że mamy piękny obiekt AGUARĘ, który może pomieścić sporo osób. Mamy wodny plac zabaw, który znajduje się w części ogólnodostępnej, nieodpłatnej. Jest również basen zewnętrzny. Naprawdę jest co robić. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – mówi Marek Wyciszkiewicz, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomsku. 

  Jak widać, każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku czy upodobań. To ważne, aby mieć jak najwięcej ruchu, bo ruch to zdrowie, a w zdrowym ciele, zdrowy duch. Wiemy zatem, że radomszczanie i mieszkańcy okolicznych miejscowości na nudę nie będą mogli narzekać. A co z ludźmi przyjezdnymi? 

  Nasz obiekt posiada pokoje gościnne. Mamy 30 miejsc noclegowych, więc zapraszamy osoby, które przyjadą, żeby poznały Radomsko, żeby również skorzystały z naszego pięknego obiektu. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby przyjezdne, które chciałyby zostać w Radomsku troszeczkę dłużej i skorzystać z naszej oferty – dodaje Marek Wyciszkiewicz, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomsku. 

  Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie MOSiR-u, jak również na jego mediach społecznościowych. Link do strony znajduje się poniżej.

mosir-radomsko.pl 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dołącz do naszego Zespołu! Miejsce pracy: powiat bełchatowski   Co będzie należało do Twoich obowiązków: poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych wyjazdy reporterskie współpraca przy tworzeniu materiałów wideo zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www   Nasze wymagania: czynne prawo jazdy kat. B Samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro Kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów Orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie Biegła obsługa mediów społecznościowych mile widziane doświadczenie   Co oferujemy: stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę) możliwość realizacji własnych pomysłów rozwój zawodowy przyjazną atmosferę w zgranym zespole   CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]   Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).   Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego Zespołu!
Napisz do nas