Sobota, 2 lipca 2022 05:07
Pilne!
ReklamaKliknij po więcej szczegółów!

Bełchatów – Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 43-latkowi, który usłyszał zarzut uszkodzenia mienia.

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 43-latkowi, który usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Mężczyzna swoją frustrację wyładował na meblach, przedmiotach i urządzeniach znajdujących się w domu, w którym wynajmował pokój. Bełchatowscy policjanci zatrzymali go zaraz po otrzymaniu zgłoszenia.
Bełchatów – Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 43-latkowi, który usłyszał zarzut uszkodzenia mienia.

  21 czerwca 2022 roku około godziny 15:00 policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który zdemolował wnętrze domu przy ulicy Promiennej w Bełchatowie. Wysłani na miejsce policjanci ustalili, że sprawcą przestępstwa jest 43-letni piotrkowianin, który wynajmował tam pokój. Pokrzywdzona poinformowała, że kiedy weszła do budynku zastała w nim porozrzucane przedmioty znajdujące się w pomieszczeniu kuchennym, w łazience oraz w pokoju, który mężczyzna użytkował. Wandal między innymi uszkodził sprzęt gospodarstwa domowego oraz częściowo meble, a także potłukł lustro w łazience. Policjanci zatrzymali podejrzewanego, który przebywał w pomieszczeniu, które wynajmował. Był pijany. W rozmowie z policjantami przyznał się, że to on dokonał zniszczeń. Tłumaczył, że w ten sposób wyładował swoja złość po sprzeczce z partnerką. Śledczy z udziałem technika kryminalistyki wykonali oględziny zdemolowanych pomieszczeń. Pokrzywdzeni wstępnie wartość strat oszacowali na 4 tysiące złotych. Zatrzymany po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Jest to przestępstwo zagrożone kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie/nadkom. Iwona Kaszewska/


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dołącz do naszego Zespołu! Miejsce pracy: powiat bełchatowski   Co będzie należało do Twoich obowiązków: poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych wyjazdy reporterskie współpraca przy tworzeniu materiałów wideo zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www   Nasze wymagania: czynne prawo jazdy kat. B Samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro Kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów Orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie Biegła obsługa mediów społecznościowych mile widziane doświadczenie   Co oferujemy: stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę) możliwość realizacji własnych pomysłów rozwój zawodowy przyjazną atmosferę w zgranym zespole   CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]   Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).   Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego Zespołu!
Napisz do nas