Sobota, 2 lipca 2022 05:02
Pilne!
ReklamaKliknij po więcej szczegółów!

Prezydent Radomska kontynuuje spotkania z radomszczanami. Tym razem odwiedził „Kowalowiec”

Prezydent Radomska Jarosław Ferenc powrócił do spotkań z mieszkańcami poszczególnych dzielnic Radomska. 22 czerwca odwiedził dzielnicę Kowalowiec i tam rozmawiał z mieszkańcami na temat realizowanych inwestycji, a także tego, co należy jeszcze wykonać. Było to już 7 spotkanie prezydenta z radomszczanami w takie formie.
Ładuję odtwarzacz...

  Prezydent Radomska Jarosław Ferenc od kilku miesięcy kontynuuje spotkania z mieszkańcami Radomska. Spotkania były zawieszone ze względu na pandemię, jednak teraz, kiedy obostrzenia zostały zniesione, zostały one wznowione. 

  Wczoraj (22.06.2022) odbyły się już 7 spotkanie, tym razem w dzielnicy „Kowalowiec”.Prezydent wraz z zastępcą Moniką Andrysiak mówił na temat szeregu inwestycji, które w ciągu kadencji udało się zrealizować m.in. o nakładach na ul. Północnej, Zachodniej, Kościowa- boczna, Prusa i Skłodowskiej czy odwodnieniu ul. Obrońców Westerplatte. Przybliżył także mieszkańcom plany inwestycyjne m.in. remonty dróg w ramach programu Polski Ład, budowę Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego, projektowaną ścieżkę rowerową na całej długości ul. 11 Listopada,  czy w końcu budowę parku na Gliniankach.

  Było wiele pochwał dla Miasta i Prezydenta, było też kilka, nazwijmy to nagan. Czy takie spotkanie są istotne dla Urzędu Miasta?

  Przez ostatnie 2 lata z powodu pandemii nie można było organizować tego typu spotkań z mieszkańcami. Uważam, że tego typu kontakty są potrzebne i pomocne, ponieważ mieszkańcy bezpośrednio mogą powiedzieć, czy są zadowoleni z inwestycji, czy może coś trzeba poprawić. Tego typu spotkania są owocne i cieszę się, że mogę się spotykać z mieszkańcami – mówi Jarosław Ferenc Prezydent Radomska.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dołącz do naszego Zespołu! Miejsce pracy: powiat bełchatowski   Co będzie należało do Twoich obowiązków: poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych wyjazdy reporterskie współpraca przy tworzeniu materiałów wideo zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www   Nasze wymagania: czynne prawo jazdy kat. B Samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro Kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów Orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie Biegła obsługa mediów społecznościowych mile widziane doświadczenie   Co oferujemy: stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę) możliwość realizacji własnych pomysłów rozwój zawodowy przyjazną atmosferę w zgranym zespole   CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]   Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).   Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego Zespołu!
Napisz do nas