Sobota, 2 lipca 2022 04:12
Pilne!
ReklamaKliknij po więcej szczegółów!

Już w najbliższą niedzielę w Radomsku odbędzie się Ekopiknik „Dobre rady na elektroodpady".

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Radomska i okolic do uczestniczenia w Ekopikniku „Dobre rady na elektroodpady".
Już w najbliższą niedzielę w Radomsku odbędzie się Ekopiknik „Dobre rady na elektroodpady".

  Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę 26 czerwca w Parku Świętojańskim w godzinach od 15:00 do 18:00.

 W programie m.in.: konkursy z nagrodami, animacje na stoiskach wystawców, przedstawienie teatralne dla najmłodszych pt. „Bukiet talentów" w wykonaniu teatru Kultureska, koncert zespołu Widawianki. Podczas Ekopikniku będziemy mogli obejrzeć pokaz pierwszej pomocy  w wykonaniu druhów z OSP Folwarki oraz pokaz sprzętu i wozów strażackich. Najmłodsi będą mogli zapoznać się z robotami i innymi atrakcjami na stoisku Edu.Klocki. Zaś fani dwóch kółek uzyskają ekspercką poradę dotyczącą dbania o swoje jednoślady na stoisku Martela Bike.

 Impreza jest również okazją do pozyskania informacji na temat możliwości dofinansowania m.in. wymiany źródeł ciepła i termomodernizacji budynków ze środków zewnętrznych. 

  Zachęcamy do spędzenia wspólnego przyjemnego niedzielnego popołudnia w duchu ekologii i aktywnego wypoczynku.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dołącz do naszego Zespołu! Miejsce pracy: powiat bełchatowski   Co będzie należało do Twoich obowiązków: poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych wyjazdy reporterskie współpraca przy tworzeniu materiałów wideo zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www   Nasze wymagania: czynne prawo jazdy kat. B Samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro Kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów Orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie Biegła obsługa mediów społecznościowych mile widziane doświadczenie   Co oferujemy: stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę) możliwość realizacji własnych pomysłów rozwój zawodowy przyjazną atmosferę w zgranym zespole   CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]   Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).   Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego Zespołu!
Napisz do nas