Sobota, 2 lipca 2022 04:00
Pilne!
ReklamaKliknij po więcej szczegółów!

Fotorelacja z IX Bieg Uliczny – Memoriał Mariana Szymańskiego w Radomsku

W niedzielę 12 czerwca 2022 roku odbył się IX Bieg Uliczny – Memoriał Mariana Szymańskiego w Radomsku. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.
Fotorelacja z IX Bieg Uliczny – Memoriał Mariana Szymańskiego w Radomsku
Autor: Urząd Miasta w Radomsku

    Około 100 zawodników z całej Polski wystartowało dziś w IX Radomszczańskim Biegu Ulicznym Memoriał Mariana Szymańskiego.

  Bieg upamiętniający Mariana Szymańskiego, sportowca, pedagoga, trenera oraz żołnierza stał się już sportową tradycją. Organizatorami dzisiejszego wydarzenia był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomsku we współpracy z klubami sportowymi: KBKS Radomsko, Rozbiegajmy Radomsko i RUNdomsko. Otwarcia Biegu dokonał Prezydent Miasta Radomska Jarosław Ferenc wraz z dyrektorem MOSiR Markiem Wyciszkiewiczem.

 Zawody przebiegały w kilkunastu kategoriach. Pierwszy na mecie był Daniel Mikielski z Olsztynka. W kategorii Open najszybszą kobietą okazała się Anna Buresz z Kleszczowa.

 Wyniki na: https://dostartu.pl/ix-radomszczanski-bieg-uliczny-memoria-mariana-szymanskiego-cc7367-ccx21454

 Wszyscy zawodnicy na mecie otrzymali pamiątkowe medale, a najlepsi w swych kategoriach puchary.

Źródło: www.radomsko.pl

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dołącz do naszego Zespołu! Miejsce pracy: powiat bełchatowski   Co będzie należało do Twoich obowiązków: poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych wyjazdy reporterskie współpraca przy tworzeniu materiałów wideo zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www   Nasze wymagania: czynne prawo jazdy kat. B Samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro Kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów Orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie Biegła obsługa mediów społecznościowych mile widziane doświadczenie   Co oferujemy: stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę) możliwość realizacji własnych pomysłów rozwój zawodowy przyjazną atmosferę w zgranym zespole   CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]   Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).   Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego Zespołu!
Napisz do nas