Sobota, 2 lipca 2022 03:36
Pilne!
ReklamaKliknij po więcej szczegółów!

Dni Radomska 2022. Na scenie Grabowski, Brzozowski, Vito Bambino - Tak wyglądał Dzień Drugi!

Dni Radomska dobiegły końca. Zapraszamy na krótką relację z drugiego dnia Dni Radomska 2022. Prezentujemy tylko fragment tego, co się działo. Pełna relacja ukaże się niebawem w programie realizowanym z Urzędem Miasta pt. „Nasze Radomsko. Informacje”
Ładuję odtwarzacz...

  Dni Radomska niestety już za nami. Dziś prezentujemy krótką relację z finału Dni Radomska 2022. Na całe szczęście pogoda dopisała, a co chyba ważniejsze przybyłym gościom dopisały humory.

  Drugi dzień rozpoczął się od warsztatów ukraińskiej szkoły tańca. Chętnych do nauki tańca nie brakowało. Później radomszczan bawił Andrzej Grabowski ze swoim programem satyrycznym. Śmiechu było co niemiara. 

  Dla fanów orientalnych dźwięków i wdzięków był pokaz tańca w wykonaniu instruktorek z Ukrainy, a tuż po nich uwielbiany przez widownię Rafał Brzozowski. Gwiazda wieczoru był Vito Bambino.

  Zachęcamy do śledzenia naszej strony. Niebawem ukaże się pełna relacja z Dni Radomska 2022. 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dołącz do naszego Zespołu! Miejsce pracy: powiat bełchatowski   Co będzie należało do Twoich obowiązków: poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych wyjazdy reporterskie współpraca przy tworzeniu materiałów wideo zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www   Nasze wymagania: czynne prawo jazdy kat. B Samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro Kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów Orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie Biegła obsługa mediów społecznościowych mile widziane doświadczenie   Co oferujemy: stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę) możliwość realizacji własnych pomysłów rozwój zawodowy przyjazną atmosferę w zgranym zespole   CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]   Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).   Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego Zespołu!
Napisz do nas