Sobota, 2 lipca 2022 04:25
Pilne!
ReklamaKliknij po więcej szczegółów!

Dni Radomska 2022. Jak wyglądał Pierwszy Dzień?

11 czerwca rozpoczęły się Dni Radomska. Zapraszamy na krótką relację z pierwszego dnia Dni Radomska 2022. Prezentujemy tylko fragment tego, co się działo. Pełna relacja ukaże się niebawem w programie realizowanym z Urzędem Miasta pt. „Nasze Radomsko. Informacje”
Ładuję odtwarzacz...

  Wczoraj rozpoczęły się Dni Radomska. Przybyli Radomszczanie i mieszkańcy z powiatu bawili się przy hitach Marka Piekarczyka i zespołu Lady Pank. Nie brakowało również występów lokalnych artystów różnych pokoleń. 

  Co ciekawe, wielu młodych ludzi przyszło specjalne dla zespołu Lady Pank, co pokazuje, że prawdziwa muzyka jest silniejsza niż upływ czasu.

Zapraszamy na drugi dzień Dni Radomska. Jakie atrakcje czekają dzisiaj? 

 

12 CZERWCA (NIEDZIELA)

15.00 – 19.00 Aktywna Strefa Drużyny Kangura

16.30 – 16.50 Razem z Ukrainą - warsztaty ukraińskiej szkoły tańca

18.00 – 19.00 Andrzej Grabowski

19.00 – 19.20 Razem z Ukrainą - pokaz ukraińskiej szkoły tańca

19.45 – 20.45 Rafał Brzozowski

21.00 – 22.00 Vito Bambino

22.00 – 22.05 Pokaz pirotechniczny

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dołącz do naszego Zespołu! Miejsce pracy: powiat bełchatowski   Co będzie należało do Twoich obowiązków: poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych wyjazdy reporterskie współpraca przy tworzeniu materiałów wideo zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www   Nasze wymagania: czynne prawo jazdy kat. B Samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro Kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów Orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie Biegła obsługa mediów społecznościowych mile widziane doświadczenie   Co oferujemy: stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę) możliwość realizacji własnych pomysłów rozwój zawodowy przyjazną atmosferę w zgranym zespole   CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]   Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).   Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego Zespołu!
Napisz do nas