Sobota, 2 lipca 2022 03:18
Pilne!
ReklamaKliknij po więcej szczegółów!

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Kamieńsku otwarto nową pracownię. Jest niesamowita! (Relacja foto)

W dniu 09 czerwca br. nastąpiło otwarcie pracowni ekologicznej, która powstała przy udziale środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach konkursu z dziedziny edukacji ekologicznej pn,. „Nasze ekologiczne pracownie” zadania pod nazwą „Utworzenie ekopracowni w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Tadeusza Kościuszki w Kamieńsku” i Gminy Kamieńsk.
W Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Kamieńsku otwarto nową pracownię. Jest niesamowita! (Relacja foto)
Autor: Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Kamieńsku

Całkowity koszt zadania to 51 860 zł., kwota dofinansowania otrzymana z WFOŚiGW w Łodzi to 46 260 zł.

W uroczystości wzięli udział:

• Pani Aleksandra Majchrzak-Pilarczyk - Dyrektor Biura Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

• Pan Bogdan Pawłowski Burmistrz Kamieńska

• Pani Magdalena Drewniak Sekretarz Gminy Kamieńsk

• Pani Maria Ozga Skarbnik Gminy Kamieńsk

• Pani Bożena Ziemba Kierownik Referatu Edukacji w Kamieńsku oraz p. Magdalena Trzeciak z Referatu Edukacji

• Pani Alicja Grządzielska – Deska Przewodnicząca Komisji Spraw Społecznych i Obywatelskich Rady Miejskiej w Kamieńsku

• Ks. Marek Latos Proboszcz Parafii Św. Apostołów Piotra i Pawła w Kamieńsku

• Pani Ewa Gronostaj Urbańska Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kamieńsku

• Pani Barbara Jędrzejek Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Gorzędowie

• Pani Małgorzata Łęska Wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamieńsku

• Pani Małgorzata Jureńczyk Przewodnicząca Rady Rodziców

• Pani Justyna Wyżnikiewicz Skarbnik Rady Rodziców

• Pani Bogumiła Jagiełło Sekretarz Rady Rodziców

Pozyskując dofinansowanie otrzymaliśmy szansę na zorganizowanie wspaniałej pracowni na miarę XXI wieku, która sprosta oczekiwaniom uczniów, wprowadzi ich w świat odkryć i poznawania przez doświadczenia prawdy o otaczającym ich świecie. Będzie miejscem, w którym będą z radością i przyjemnością przebywać uczestnicząc w lekcjach biologii, chemii czy geografii oraz dodatkowych zajęciach zorganizowanych przez nauczycieli, zebrań rad pedagogicznych, rad rodziców, spotkań z ciekawymi ludźmi promującymi ekologie.

Pracownia została wyposażona w:

dygestorium, sprzęt i szkło laboratoryjne oraz odczynniki, oprzyrządowanie optyczne do obserwacji – mikroskopy i lupy, sprzęt multimedialny, multimedialne programy, gry edukacyjne, krzesła i stoliki uczniowskie, szafki i półki na pomoce dydaktyczne, plansze, mapy, preparaty mikroskopowe, zestawy badawcze, rośliny doniczkowe i wiele wiele innych pomocy dydaktycznych.

Cała społeczność szkolna jest dumna z nowej, wymarzonej ekopracowni, która zapewnia bardzo dobre warunki do nauki i pracy - czytamy na profilu FB Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kamieńsku. Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dołącz do naszego Zespołu! Miejsce pracy: powiat bełchatowski   Co będzie należało do Twoich obowiązków: poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych wyjazdy reporterskie współpraca przy tworzeniu materiałów wideo zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www   Nasze wymagania: czynne prawo jazdy kat. B Samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro Kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów Orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie Biegła obsługa mediów społecznościowych mile widziane doświadczenie   Co oferujemy: stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę) możliwość realizacji własnych pomysłów rozwój zawodowy przyjazną atmosferę w zgranym zespole   CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]   Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).   Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego Zespołu!
Napisz do nas